Vadovės puodelis „Savaitės nuotaika“

5,99

Vadovės puodelis su įvairiomis emocijomis ne tik puikiai atrodys ant pusryčių stalo, bet ir padės ryškiai pradėti kiekvieną dieną. Pasirinkite savo emociją, dieną ir leiskite „Savaitės nuotaika“ puodeliui tapti jūsų gyvenimo dalimi.

Puodelio talpa: 300 ml

Gamybos terminas: iki 5 darbo dienų

Kategorija

Aprašymas

Vadovės puodelis „Savaitės nuotaika“

Artėjant boso dienai vis dar nesugalvojate ką dovanoti savo mylimam ir gerbiamam vadovui/vadovei? Ieškote geriausios dovanos idėjos, bet niekaip nesurandate? Na ką gi, užsukote būtent ten kur Jums ir reikia! Boso dienai mes esame ypatingai pasiruošę su gausiu prekių asortimentu, kuris tikrai ras savo šeimininką!

Puodelis – tai kasdienybėje plačiai naudojamas įrankis, kuris tikrai nestovės lentynos kampe apsivijęs voratinkliais. Šis įrankis svarbus tiek ryte geriant kavą, tiek šaltą žiemos vakarą siurbčiojant arbatą. O vandens ar sulčių taip pat reikia iš kažko atsigerti! Tad dovanodami gerbiamam vadovui/vadovei puodelį tikrai neprašausit!

Mūsų boso dienos puodelių asortimente galėsite išsirinkti Jums artimiausia, maloniausią produktą, kuris suteiks didėlį laimės pliūpsnį Jūsų vadovui/vadovei!

Ar norite, kad jūsų vadovės kasdienybė nuo pat ryto prasidėtų spalvingai ir smagiai? Mūsų naujas „Savaitės nuotaika“ puodelis leis Jūsų vadovei išreikšti savo jausmus kiekvieną savaitės dieną! Tai ne tik puodelis, tai dienos nuoširdūs draugai.

vadoves puodelis savaites nuotaika (2)

Vadovės puodelio „Savaitės nuotaika“ privalumai:

  • Unikalių emocijų dizainas: kiekviena savaitės diena turi savo šmaikščią emociją, kurią vadovė galės išreikšti gerdama kavą ar arbatą. Ar tai bus pirmadienio emoji su ašaromis, antradienio emoji su keiksmažodžiais ar penktadienio emoji su laimingomis akimis-širdelėmis – dienos bus pradėtos su šypsena!
  • Aukšta kokybė: vadovės puodelis pagamintas iš kokybiškos keramikos, todėl jis ne tik atrodo puikiai, bet ir ilgai tarnauja.
  • Ideali dovana: vadovės puodelis „Savaitės nuotaika“ yra puikus dovanos pasirinkimas jūsų mylimai ir gerbiamai vadovei. Jis išreikš jūsų pagarbą ir meilę jos kasdienybėje.

Šis puodelis ne tik puikiai atrodys ant vadovės stalo, bet ir padės jai ryškiai pradėti kiekvieną dieną.

vadoves puodelis savaites nuotaika (3)

Pasirinkite savo emociją, dieną ir leiskite „Savaitės nuotaika“ puodeliui tapti jūsų gyvenimo dalimi.

Įsigykite puodelį šiandien ir patirkite savo dieną kitaip!

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vadovės puodelis „Savaitės nuotaika“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *