fbpx

Žemaitiškas torto smeigtukas “Gera gimtadeiniaus” 18cm.

4,99

Ši smulki detalė, tortuką, keksiuką ar puokštę gali paversti jaukia, asmeniška dovanos idėja!

Bendras smeigtuko aukštis – 18cm.

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Neturime

Žemaitiškas torto smeigtukas “Gera gimtadeiniaus” 18cm., pagrindinį šventės akcentą – tortą,  padės paversti stilingu, gražiu ir suasmenintu! Torto smeigtukas padės pabrėžti šventės svarbą ir tematiką!

Kartais norisi nustebinti įdomiai pateikta dovana. Mūsų gamintos medinės originalios dovanos (Žemaitiškas torto smeigtukas “Gera gimtadeiniaus”). Dėžutės buteliui,  medinės alaus dėžutės, simboliai, raidės, skaičiai, pinigų vokeliai gali būti su jūsų šventei pritaikytomis frazėmis ir įsimenančiais užrašais. Pagal progą galite rinktis užrašą „Jubiliejus“ „Gimtadienis“ „Krikštynos“ „Meilė yra saldi“. Daugybė įvairių užrašų ant dėžučių, vokelių, smeigtukų ar kitų medinių gaminukų gelbės, kai bus sunku išrinkti dovaną vyrui, kolegai, kaimynui ar netgi bosui. Torto smeigtukai, tai detalė, kuri gali tortuką, keksiuką ar puokštę paversti jaukia, asmeniška dovanos idėja! Daugiau įvairiausių idėjų galite pamatyti mūsų FACEBOOK puslapyje.

Scroll to Top