fbpx

Torto smeigtukas “Su gimtadieniu” 19cm.

4,99

Ši smulki detalė, tortuką, keksiuką ar puokštę gali paversti jaukia, asmeniška dovanos idėja!

Bendras smeigtuko aukštis – 19cm.

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Prieinamumas: Turime

Pagrindinį šventės akcentą – tortą, galite paversti stilingu, gražiu ir suasmenintu naudodami torto smeigtukus (Torto smeigtukas “Su gimtadieniu” 19cm.). Pabrėžkite šventės svarbą ir tematiką.

Kartais norisi nustebinti įdomiai pateikta dovana. Mūsų gamintos medinės originalios dovanos (Torto smeigtukas “Su gimtadieniu” 19cm.) Dėžutės buteliui,  medinės alaus dėžutės, simboliai, raidės, skaičiai, pinigų vokeliai gali būti su jūsų šventei pritaikytomis frazėmis ir įsimenančiais užrašais. Pagal progą galite rinktis užrašą „Jubiliejus“ „Gimtadienis“ „Krikštynos“ „Meilė yra saldi“. Daugybė įvairių užrašų ant dėžučių, vokelių, smeigtukų ar kitų medinių gaminukų gelbės, kai bus sunku išrinkti dovaną vyrui, kolegai, kaimynui ar netgi bosui. Šis torto smeigtukas, tai detalė, kuri gali tortuką, keksiuką ar puokštę paversti jaukia, asmeniška dovanos idėja! Daugiau įvairiausių idėjų galite pamatyti mūsų FACEBOOK puslapyje.

Scroll to Top