Spalvoti dūmai geltoni su ištraukiamu žiedeliu

3,99

Turime

Unikalumo ir išskirtinumo Jūsų šventei suteiks, spalvoti dūmai geltonos spalvos!

Kategorija: P1
Trukmė: 60 sekundžių.

LABAI SVARBU!
KAIP TEISINGAI PALEISTI SPALVOTUS DŪMUS SU IŠTRAUKIAMU ŽIEDELIU
https://www.youtube.com/watch?v=T3HS4OrssI8

Aprašymas

Spalvoti dūmai geltoni – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms

Pagaliau nebereiks visų įnirtingai kviesti, jog nusifotografuotų bendroje nuotraukoje!

Spalvoti dūmai geltoni – tai ryškus geltonas ir intensyvus dūmas, kuris atrodo itin įspūdingai. Spalvoti dūmai geltoni fotosesijoms suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotus dūmus ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Naudojimas

P1 kategorijos spalvoti dūmai TXF930-3 (geltoni) naudojami tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 2 m. Uždegiklio degimo laikas  – 3-8 sekundės. Spalvotų dūmų užtaisai negali stovėti šalia greitai užsidegančių daiktų. Spalvotus dūmus padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Spalvoti dūmai TXF930-3 (geltoni) turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš dūmų nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti min 2metrus.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvoti dūmai geltoni su ištraukiamu žiedeliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *