fbpx

Personalizuotas rašiklis 1 vnt.

2,49

Įrašykite savo artimųjų, draugų ar net geriausio(-s) kolegos(-ės) vardą ir padovanokite nuostabų personalizuotą rašiklį!

O gal norite solidaus įmonės įvaizdžio, kurioje viskas iki paskutinės detalės apgalvota ir trūksta tos vienintelės įvaizdžio detalės?

Gamybos laikas: 1 – 3 d. d.

 

Įrašykite tekstą, kurį norite, jog išgraviruotume ant rašiklio. SVARBU: įsitikinkite, jog įvestas tekstas yra taisyklingas.
Įkelkite geros kokybės logotipą, kurį norite išgraviruoti ant rašiklio. Rekomenduojame rinktis logotipą, kuris yra stačiakampio formos. Tokios formos logotipas kur kas geriau atrodo ant rašiklio.
Pasirinkite kokios spalvos rašiklio norėsite. Jei nepasirinksite spalvos, spalva bus parinkta atsitiktinai.
Įrašykite savo telefono numeri, kad galėtume pranešti, kai Jūsų užsakymas bus parengtas.
Įveskite savo elektroninį paštą, kuriuo galėtume pranešti, kai Jūsų užsakymas bus įvykdytas.
Product total
Options total
Grand total

Personalizuotas rašiklis

Įvairių spalvų rašikliai su Jūsų vardu, trumpa asmenine fraze ar net logotipu – tai puiki stiliaus detalė. Pasirinktas išgraviruotas tekstas – gali net tapti priminimu kas dieną, vardas – padės suasmeninti rašiklį, kad niekas nepasiskolintų jo, o išgraviruotas logotipas – taps puikiu įmonės atributu. Personalizuotas rašiklis padengtas švelniu matiniu sluoksniu, kuris suteikia jaukumo pojūtį, tad rašiklis itin malonu liesti ir laikyti rankose. Pasirinkta rašiklio spalvą puikiai derės prie įvairių interjerų, neįpareigos kam jis bus dovanojamas ir kuriuo metų laiku.

Pavyzdžių ir idėjų kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Scroll to Top