Personalizuotas puodelis „Geriausias bosas google paieškoje“

7,99

Nustebinkite savo bosą nepamirštama, personalizuota dovana – puodeliu, su kuriuo Jūsų boso/bosės rytas taps ypatingas! Parodykite jiems kaip didžiuojatės, gerbiate ir vertinate jų pastangas!

Puodelio talpa: 300 ml

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Aprašymas

Personalizuotas puodelis „Geriausias bosas google paieškoje“

Artėjant boso dienai vis dar nesugalvojate ką dovanoti savo mylimam ir gerbiamam bosui? Ieškote geriausios dovanos idėjos, bet niekaip nesurandate? Na ką gi, užsukote būtent ten kur Jums ir reikia! Boso dienai mes esame ypatingai pasiruošę su gausiu prekių asortimentu, kuris tikrai ras savo šeimininką!

Puodelis – tai kasdienybėje plačiai naudojamas įrankis, kuris tikrai nestovės lentynos kampe apsivijęs voratinkliais. Šis įrankis svarbus tiek ryte geriant kavą, tiek šaltą žiemos vakarą siurbčiojant arbatą. O vandens ar sulčių taip pat reikia iš kažko atsigerti. Tad dovanodami gerbiamam bosui puodelį tikrai neprašausit!

Mūsų boso dienos puodelių asortimente galėsite išsirinkti Jums artimiausia, maloniausią produktą, kuris suteiks didėlį laimės pliūpsnį Jūsų bosui/bosei! Platus pasirinkimas puodelių kategorijoje su spauda ir personalizuoti puodeliai.

Kaip atrodo geriausias bosas? Ar norite sužinoti? Šis personalizuotas puodelis tai atskleis! Google paieška randa tik vieną vienintelį rezultatą – Jūsų bosą! Personalizuokite puodelį įrašydami norimą vardą ir nustebinkite savo bosą/bosę parodydami kaip jį gerbiate ir vertinate jo pastangas!

geriausias bosas google paieskoje

Personalizuotas puodelis „Geriausias bosas google paieškoje“ ir jo privalumai:

  • Žaismingas dizainas: jaukus ir žaismingas dizainas suteikia puodeliui jaukumo, paprastumo. Dizaino lengvumas ir gili mintis, kurią norima perteikti, sukuria produktui dar daugiau žavesio.
  • Maloni emocija: bosas/bosė, kuriai bus įteiktas šis puodelis, pasijus ypatingu, išskirtiniu. Jeigu norite gražiu būdu parodyti savo bosui, kaip jį vertinate ir gerbiate, tada šis puodelis skirtas būtent Jums.
  • Aukšta kokybė: personalizuotas puodelis „Geriausias bosas google paieškoje“ pagamintas iš kokybiškos keramikos, todėl jis ne tik atrodo puikiai, bet ir ilgai tarnauja.
  • Personalizavimas: pasirinkite norimą vardą ir sukurkite dar stipresnę emociją.
  • Ideali dovana: puikus dovanos pasirinkimas jūsų gerbiamam bosui/bosei. Jis išreikš Jūsų pagarbą ir meilę jų kasdienybėje.

geriausias bosas google paieskoje (2)

Įsigykite jį šiandien ir sukurkite ypatingas emocijas!

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuotas puodelis „Geriausias bosas google paieškoje“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *