Personalizuotas krikštynų torto smeigtukas

8,99

Įrašykite norimą pavardę, vardą, pasirinktą žodį ar skaičių. SVARBU: įsitikinkite, kad įvestas žodis yra taisyklingas.
Sukurk savo

Personalizuotas krikštynų torto smeigtukas – tai privaloma puošmena ant šventinio stalo. Kolekcionuokite išskirtines, jaukias, šiltas, nepamirštamas emocijas, kurias kuria smulkios detalės! Personalizuotas krikštynų torto smeigtukas atskleis krikštynų kaltininko vardą!

Torto smeigtuko aukštis: 9 cm

Torto smeigtuko plotis: 6 cm

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Aprašymas

Personalizuotas krikštynų torto smeigtukas

Krikštynos – tai nenusakomų emocijų, meilės, džiaugsmo, ore sklandančio gėrio ir jaukumo šventė. Vaiko krikštynų dienos prisiminimai lydi visą gyvenimą tiek patį vaiką, tiek tėvelius, tad kodėl nepasirūpinus, kad šie prisiminimai išliktų dar malonesni?

Organizuojant krikštynas labai svarbu tinkamai parinkti papuošimus, nepamirštant smulkių detalių, kurios kuria svarbų vaidmenį šventės atmosferoje. Gi kaip smagu apsižvalgius pastebėti vaiko vardu personalizuotų stalo  puošmenų. Svarbiausia šventės  dekoracija – krikštynų tortas, ant kurio privalo puikuotis šventės kaltininko vardas!

Mes kaip visada skubame Jums į pagalbą, siūlydami šventinį stalo tortą papuošti vaiko vardu personalizuotu krikštynų torto smeigtuku! Tai ne tik smagi stalo puošmena, bet ir  dar jaukesnė, artimesnė, mielesnė šventės emocija!

personalizuoti krikstynu torto smeigtukai skirtingu spalvu

Žinoma, svarbu nepamiršti ir aplinkos, kuri padeda sukurti šventinę atmosferą, todėl  siūlome peržvelgti mūsų parduotuvės siūlomų krikštynų dekoracijų pasirinkimą ir sukurti dar efektyvesnę krikštynų šventę!

Balionai "Mano Krikštynos" Balionai "Mano krikštynos"

Galbūt Jūs esate krikštynų svečias? Nesugalvojate, kaip nustebinti vaiką? Siūlome pasižvalgyti mūsų parduotuvės krikštynų kategorijoje, kurioje galite rinktis iš plataus prekių asortimento krikštynų tematika!

Personalizuokite krikštynų torto smeigtuką!

Ar kada pagalvojote, kokios svarbios personalizuotos dekoracijos krikštynų šventėje? Pateikiame Jums pavyzdį ir siūlome pamąstyti, kurį variantą pasirinktumėte Jūs, kuris variantas Jums kuria jaukesnę emociją? Ant šventinio krikštynų stalo matomas torto smeigtukas „Krikštynos” ar personalizuotas smeigtukas „Marko krikštynos”, „Elijos krikštynos”? Manome, kad atsakymas akivaizdus ir malonesnę emociją Jums sukūrė personalizuotas krikštynų torto smeigtukas su vaiko vardu!

personalizuotas krikstynu torto smeigtukas vardas

Kurkite dar šiltesnius, įsimintinesnius prisiminimus kartu su suasmenintu torto smeigtuku! Įsivaizduokite, kaip gerai smeigtuku papuoštas tortas atrodys nuotraukose! Nuotraukose kolekcionuojami maloniausiai gyvenimo įvykiai, o vaiko krikštynų šventė yra unikali ir nepakartojama, tad mes padėsime sukurti nuostabius prisiminimus!

personalizuotas krikstynu torto smeigtukas rozinis personalizuotas krikstynu torto smeigtukas melynas angeliukas

Personalizuoto krikštynų torto smeigtuko išmatavimai: smeigtuko aukštis 9 cm, smeigtuko plotis 6 cm. Tinkamai parinkti torto toperio išmatavimai ne tik trauks visų šventės dalyvių dėmesį, bet ir puikiai matysis, išsiskirs ant krikštynų stalo!

Personalizuotų krikštynų torto smeigtukų spalvos

Kaip ir visada, mums svarbu sukurti pasirinkimą mūsų klientams, tad niekada nesukame tik viena kryptimi. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš dviejų skirtingų spalvų personalizuotų krikštynų torto smeigtukų: mėlynos arba rožinės spalvos. Kurdami šventinę atmosferą galėsite priderinti Jums tinkamesnę spalvą!

personalizuoti krikstynu torto smeigtukai skirtingu spalvu

Torto toperiai gaminami iš dažytos medienos, kuri bus patvari ir tvirtai laikysis! Galite nesijaudinti dėl nulūžusių detalių, nes torto smeigtukų storis apgalvotas ir nėra pernelyg plonas, tad bus patvarus ir ilgaamžis. Taip pat svarbu paminėti, kad abi torto smeigtuko pusės yra spalvintos, todėl vizualiai gražiai žiūrėsis, nesvarbu, iš kurios vietos pažiūrėtumėte.

personalizuoto krikstynu torto smeigtuko storis

Personalizuotų krikštynų torto smeigtukų dekoracijos

Drugeliai ar angeliukai? Abi šios dekoracijos simbolizuoją lengvumą, gėrį, laisvę – argi ne tokia yra vaiko krikštynų diena? Tad, net ir šiuo atveju leidžiame rinktis Jums, kokia dekoracija puikuosis šalia Jūsų vaiko vardo.

personalizuotas krikstynu torto smeigtukas drugeliai (2) personalizuotas krikstynu torto smeigtukas angeliukai

Mes norime, kad personalizuotas krikštynų torto smeigtukas būtų ne tik informacinis (nusakantis kieno krikštynose dalyvaujama), tačiau iš visų jėgų stengiamės, kad ir paties smeigtuko dizainas būtų žaismingas, išskirtinis, unikalus.

Parinktas užrašo šriftas taip pat yra malonus akiai, išskirtinis, kas įneša tam tikro žaismingumo ant krikštynų šventės stalo.

Tad jei dar galvojate, kaip dekoruosite savo vaiko krikštynų šventę mūsų parduotuvėje galite įsigyti visko, ko Jums reikia! Personalizuoti šventės papuošimai yra raktas, kuriantis jaukesnę šventės nuotaiką!

Vis dėlto, jei Jus domina ekonomiškesnis, paprastesnis krikštynų smeigtuko variantas – ne problema! Siūlome Jums torto smeigtuką „Krikštynos”, kuris turi privalumą – derės prie bet kokios spalvinės gamos Jūsų šventėje!

Smeigtukas krikštynos

 

Mūsų personalizuoti krikštynų torto smeigtukai gaminami su meile Lietuvoje, todėl garantuojame jums aukštą produkto kokybę ir kiekvieną išdirbtą detalę!

personalizuotas krikstynu torto smeigtukas pagaminta lietuvoje

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

 

Papildoma informacija

Pasirinkite torto smeigtuko spalvą:

Mėlyna, Rožinė

Pasirinkite torto smeigtuko dekoracijas:

Angeliukai, Drugeliai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuotas krikštynų torto smeigtukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *