Pagalvėlė „Namai ten, kur džiaugiasi širdis” 35cmx35cm

Produkto šiuo metu neturime.

Dvipusė, jauki lininė pagalvėlė „Namai ten kur džiaugiasi širdis”. Viena pagalvėlės pusė pilka (lino), kita pasirinktinai ruda/pilka/raudona.
Matmenys – 35cmx35cm.

Įspėjimas: pagalvėlių atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realaus atspalvio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Originalios ir jaukios dovanos iš tekstilės : Pagalvėlė „Namai ten kur džiaugiasi širdis” , marškinėliai, prijuostės, kojinės, veido kaukės ir movos. Taip pat kepurės su įvairiausiais užrašais -tai idėjos dovana vyrams bei moterims mūsų el. parduotuvėje. Jas ypač pravartu rinktis tuomet, kai sunku nuspręsti, ką bičiuliams dar būtų galima padovanoti – unikalūs sprendimai privers juos smagiai nusikvatoti ar bent jau plačiai nusišypsoti. Tarp gausybės Švenčių šalies komandos idėjų rasite dovanų bet kokiai progai ir bet kuriam asmeniui, nesvarbu, ar tai būtų jaunesnė atžala, ar Jūsų tėtis ir mama. Jos gali būti tiek labai  praktiškos ar šmaikščios, tiek mielos ir romantiškos – tik nuo Jūsų priklausys, kokiems sprendimams teiksite pirmenybę. Kviečiame apsižvalgyti mūsų internetinėje parduotuvėje – čia originalias dovanas apžiūrėti ir įsigyti galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu! Arba užsukite į mūsų FACEBOOK puslapį.

Jaukus, širdį sušildantis aksesuaras namams ir puiki dovana seneliui! Pagalvėlė „Namai ten kur džiaugiasi širdis” pasiūta iš natūralaus lino.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pagalvėlė „Namai ten, kur džiaugiasi širdis” 35cmx35cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *