Oranžiniai spalvoti dūmai su žiedeliu

12,99

Turime

Unikalumo ir išskirtinumo Jūsų šventei suteiks, spalvoti dūmai oranžinės spalvos!

Kategorija: T1
Trukmė: 178 sekundžių.

LABAI SVARBU!
KAIP TEISINGAI PALEISTI SPALVOTUS DŪMUS SU IŠTRAUKIAMU ŽIEDELIU
https://www.youtube.com/watch?v=T3HS4OrssI8

Aprašymas

Oranžiniai spalvoti dūmai – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms

Oranžiniai spalvoti dūmai – tai ryškus oranžinis ir intensyvus dūmas, kuris atrodo itin įspūdingai. Oranžiniai spalvoti dūmai fotosesijoms suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotus dūmus ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Naudojimas

T1 kategorijos spalvoti dūmai TXF931-7 (oranžiniai) naudojami tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 2 m. Uždegiklio degimo laikas  – 3-8 sekundės. Spalvotų dūmų užtaisas negali stovėti šalia greitai užsidegančių daiktų.

Spalvotus dūmus padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Spalvoti dūmai TXF931-7 (oranžiniai) turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš gaminio nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti min 2metrus.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų.

Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24val. Laikyti sausoje, kambario temperatūros vietoje. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Oranžiniai spalvoti dūmai su žiedeliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *