Akcija!

Liepsna oranžinė 60 s/TXF313-7

1,99

Turime

KategorijaF2
Šūvių skaičius1
Kalibras (mm)
Trukmė (s)60
Matmenys (mm)
NEC (g)38
Svoris (kg)0.1

Aprašymas

Oranžinė liepsna

Tai netikėtas efektas, kuriuo galite sudominti ir nustebinti šventės dalyvius. Ši oranžinė liepsna primena signalinę liepsną: ryški, įvairių spalvų ir įspūdinga. Ji puikiai tinka, kai norite sukurti nuostabius spec. efektus nuotraukose. Gaminys suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotas  liepsnas ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Naudojimas

F2 kategorijos gaminys naudojamos tik lauke. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš gaminio nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Liepsna turi būti įstatytos vertikaliai į gruntą ar smėlį. Užtikrinkite, kad gaminys nenuvirstų. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti ne mažiau nei 8 metrų atstumu. Neįkvėpkite dūmų.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24 val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

Pavyzdžių ir idėjų kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liepsna oranžinė 60 s/TXF313-7”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *