Konfeti baterija 16 šūvių

49,99

Ilgų spalvotų popieiriukų konfeti puikiai tiks gimtadieniams ir kitoms šventėms! Tinka naudoti tik lauke.

Šūvio aukštis:
Trukmė: 25 s.
Gamintojas:

Priemonė skirta tik suaugusiems.

Pakuotės atspalviai gali skirtis.

PASTABA: konfeti spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Neturime

Aprašymas

Konfeti baterija

Konfeti baterija su spalvotais pailgais popieriukais nustebinsite artimuosius gimimo dienos proga. Dekoratyviniais popieriukais galite nubarstyti taką iki staigmenos ar šventės vietos. Jis taip pat gali tapti net puikiu šventinės erdvės ar stalo papuošimo akcentu.

Naudojimas. T1 kategorijos konfeti baterija 16 šūvių naudojama tik lauke.

Gaminį draudžiama naudoti uždarose erdvėse. Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Jeigu gaminys po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

PASTABA: Prekių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konfeti baterija 16 šūvių”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *