fbpx

Kojinės “Lietuvė”

3,99

Kojinės gerai nuotaikai su spauda!  Kojinės “Lietuvė” yra pagamintos iš medvilnės, todėl puikiai nešiojasi, yra švelnios ir kokybiškos. Kojinės gali tapti originalia dovana!
Dydis 39-40
Sudėtis – 85% medvilnė, 12% poliamidas, 3% elastanas.

Įspėjimas: kojinių atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realaus kojinių atspalvio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Originalios ir jaukios dovanos iš tekstilės : Kojinės “Lietuvė” , marškinėliai, prijuostės, veido kaukės ir movos. Taip pat kepurės su įvairiausiais užrašais -tai idėjos dovana vyrams bei moterims mūsų el. parduotuvėje. Jas ypač pravartu rinktis tuomet, kai sunku nuspręsti, ką bičiuliams dar būtų galima padovanoti – unikalūs sprendimai privers juos smagiai nusikvatoti ar bent jau plačiai nusišypsoti. Tarp gausybės Švenčių šalies komandos idėjų rasite dovanų bet kokiai progai ir bet kuriam asmeniui, nesvarbu, ar tai būtų jaunesnė atžala, ar Jūsų tėtis ir mama. Jos gali būti tiek labai  praktiškos ar šmaikščios, tiek mielos ir romantiškos – tik nuo Jūsų priklausys, kokiems sprendimams teiksite pirmenybę. Kviečiame apsižvalgyti mūsų internetinėje parduotuvėje – čia originalias dovanas apžiūrėti ir įsigyti galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu! Arba užsukite į mūsų FACEBOOK puslapį.

Kojinės gerai nuotaikai su spauda! Kojinės “Lietuvė”  yra pagamintos iš medvilnės, todėl puikiai nešiojasi, yra švelnios ir kokybiškos. Kojinės gali tapti originalia dovana!

Scroll to Top