Knygų skirtukas

6,99

Tai puiki ir praktiška dovana skaityt mėgstančiam žmogui.

DĖMESIO: kuto spalva parenkama atsitiktinai.

Gamybos laikas: iki 5 d.d.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Knygų skirtukas

Knygų skirtukas su gražiais raštais ir siūlų kutu, išskirtinė ir labai miela dovana mokytojoms mokytojų dienos, mokslo metų pradžios ar pabaigos progomis. Taip pat vadovams, bosams ar verslo partneriams, mamoms, seneliams. Ji taip pat tinka ir jau besimokantiems vyresnėse klasėse mokiniams ar studentams, ir visiems, mėgstantiems skaityti knygas. Kokia universali dovana!

Knygą į rankas dažnas iš mūsų imame norėdami atitrūkti nuo kasdienybės, panirti į fantazijų pasaulį ar išmokti naujų dalykų, tobulėti dvasiškai. Juk knygos naudingos ne tik asmenybės lavinimui, bet ir fizinei bei emocinei sveikatai. Kokybiška literatūra padeda užmiršti kasdienius rūpesčius, gerokai sumažinti stresą, didina gebėjimą susikaupti. Be to, tai puiki proto mankšta, taigi skaityti daugiau grožinių kūrinių verta ne tik dėl patiriamo malonumo, bet ir norint būti fiziškai bei dvasiškai sveikiems, empatiškiems, turėti sėkmingą karjerą ir asmeninį gyvenimą. O mūsų knygų skirtukai tik dar labiau palengvins skaitymą padėdami lengvai atrasti paskutinį perskaitytą puslapį. Taip Jūs nepamesite, kur paskutinį kartą skaitėte ir galėsite toliau tęsti savo kelionę po knygų pasaulį.

Šie skirtukai yra pagaminti iš specialaus plastiko, vadinamo rowmarkas, kuris yra nuostabios ir žavios aukso spalvos, tad itin prabangiai atrodo. Įvairūs raštai bei papuošimas iš siūlų knygų skirtuką padaro dar patrauklesnį ir mielesnį akiai. Tokį skirtuką tikrai norėtų turėti kiekvienas, mėgstantis skaityti knygas.

Skirtuką įpakuojame į jam tinkantį juodą popierinį įpakavimą, tad nereikia galvoti, kur jį įdėti, ar supakuoti jog gražiai padovanoti.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook svetainėje.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Skirtuko raštai

1, 2, 3, 4, 5, 6

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knygų skirtukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *