Graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai“

31,99

Kurkite artimesnį ryšį tarp mokinių! Graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai” – tai įrankis leidžiantis žaismingu būdu prisiminti kiekvieno bendraklasio gimtadienį. Tad nepamirškite pasveikinti savo mokytojos su mokytojų diena, nes laiminga bus visa klasė!

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Kategorija

Aprašymas

Graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai”

 

Artėjant mokytojų dienos šventei vis dar nesugalvojate, ką padovanoti savo gerbiamai auklėtojai/ mokytojai? Vis svarstote, kaip nustebinti įteikiant išskirtinę dovaną? Ne bėda, mokytojų dienai mes pasiruošę! Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš plataus prekių asortimento mokytojų dienai: graviruoti puodeliai, personalizuoti rašikliai, knygų skirtukai, medinė rašiklių dėžutė su norimu tekstu.

Šiuo metu su Jumis dalinamės mūsų parduotuvės naujiena, kuri net nepatekusi į prekybą sulaukė didžiulio susidomėjimo. Pristatome graviruotą rėmelį „Laimingų mokinių gimtadieniai”, kuris bus ne tik maloni dovana mokytojai, bet ir sukurs artimesnį ryšį tarp visos klasės.

Graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai” – kas tai?

Tai įrankis padėsiantis lengvu, žaismingu būdu prisiminti vienoje klasėje besimokančių mokinių gimtadienius, todėl nė vienas per savo gimimo dieną pamirštas tikrai neliks! Manome pritarsite mums, kad iki šio graviruoto rėmelio gimtadienius prisimindavote „iš galvos”, galbūt kažkas kažkur užsimindavo apie artėjantį bendraklasio gimtadienį arba geriausiu atveju mokinių gimtadienių datos būdavo sukabintos ant balto popieriaus lapo skelbimų lentoje.

Na iš tiesų, gi nepaprastai svarbu mokytojai ir patiems mokiniams greitai ir lengvai prisiminti artėjančius gimtadienius!

graviruotas remelis laimingu mokiniu gimtadieniai klaseje

Gimtadienis tik vieną kartą metuose, tad norint nustebinti kiekvieną bendruomenės narį galite į pagalbą pasitelkti mūsų graviruotą rėmeli, kuris atskleis laimingų mokinių gimimo datas. Tai bus puiki dovanos idėja mokytojai mokytojų dienos proga tam, kad šiai netektų raustis popierių šūsnyje ieškant gimtadienių datų. Taip pat ir patys mokiniai visada prisimins savo mokytojos gimtadienį.

Kaip atrodo mūsų graviruotas rėmelis?

Mūsų graviruoto rėmelio išmatavimai: ilgis 20 cm, plotis 60 cm. Tamsios rudos spalvos mediniame rėmelyje išgraviruotas užrašas „Laimingų mokinių gimtadieniai”, kuriame vertikaliai surašyti dvylika mėnesių pavadinimų.

graviruotas remelis laimingu mokiniu gimtadieniai ismatavimai

Prie kiekvieno mėnesio prikabinami du mediniai rutuliukai (3,5 cm skersmens), kurie prie graviruoto rėmelio tvirtinasi metalinėmis kilpelėmis. Iš viso prie graviruoto rėmelio pritvirtinti 24 rutuliukai, kuriuose galite įrašyti mokinių gimtadienių datas ir vardus.

graviruotas remelis laimingu darbuotoju gimtadieniai rutuliukai

Jei rutuliukų per daug ir neturite, kuo juos užpildyti, bet kuriuo metu juos galite nukabinti, kad tušti mediniai rutuliukai nesimaišytų ir netrukdytų graviruoto rėmelio informatyvumui.

Galbūt rutuliukų trūksta? Ne bėda! Į užsakymą, kaip priedas, įeina gražioje medinėje dėžutėje supakuoti 12 papildomų rutuliukų su metalinėmis kilpelėmis. Tad esant poreikiui, bet kuriuo metu galėsite papildyti savo laimingų mokinių gimtadienių lentelę.

graviruotas remelis laimingu darbuotoju gimtadieniai dezute graviruotas remelis laimingu darbuotoju gimtadieniai dezute atidaryta

 

Tad nepamirškite pasveikinti savo mokytojos su mokytojų diena, o laiminga bus visa klasė!

graviruotas remelis laimingu mokiniu gimtadieniai emocija

Mūsų graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai” gaminamas su meile Lietuvoje, todėl garantuojame jums aukštą produkto kokybę ir kiekvieną išdirbtą detalę!

 

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Graviruotas rėmelis „Laimingų mokinių gimtadieniai“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *