Graviruota taurė 45-ojo jubiliejaus proga

12,99

Graviruota taurė 45-ojo jubiliejaus proga, tai puikus dovanos pasirinkimas, kuris tikrai nustebins jubiliatą ir bus svarbios gyvenimo šventės įrodymas. Kartais, iki laimės reikia tik smulkių akcentų, kurie susijungę į bendrą visumą sukuria nepamirštamą emociją.

Graviruotos taurės aukštis: 23 cm

Graviruotos taurės plotis: 9 cm

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Aprašymas

Graviruota taurė 45-ojo jubiliejaus proga

Gimtadienis – diena, kai turime švęsti, dalintis pačiomis geriausiomis emocijomis, kurti bendrystę ir prisiminimus. Tačiau, gimtadienio šventė gali būti ir sudėtinga tam, kuriam reikia planuoti dovaną sukaktuvininkui. O ką kalbėti ne apie paprastą gimtadienį, o jubiliejų? Tokia šventė reikalauja dar stipresnio pasiruošimo.

Kalbėdami apie stiprų pasiruošimą, neturime omenyje prabangių, didelius pinigus kainuojančių dovanų. Dar jaukesnę ir įsimintinesnę emociją kuria paprastos, kasdienybėje nesunkiai pritaikomos dovanos, kurios yra reikšmingos ir tikslingos. Tad norint nustebinti artimą žmogų 45-ojo jubiliejaus proga, jums puikiai pasitarnaus ši graviruota taurė. Tai bus ne tik simboliška dovana atvaizduojanti jubiliejaus progą, tačiau ir praktiškas, dažnai panaudojamas įrankis skirtas ragauti pasirinktus gėrimus.

Jubiliato gimtadienio šventėje bus sukurta dar stipresnė emocija jeigu sukaktuvininkas gėrimus ragaus iš savo jubiliejinės taurės. Graviruota taurė 45-ojo jubiliejaus proga, tai puikus dovanos pasirinkimas jubiliatui, kuris sukurs svarbų prisiminimą!

Mūsų parduotuvėje galite rasti graviruotų taurių kategoriją, kurioje platus jubiliejinių graviruotų taurių pasirinkimas (nuo 30 iki 80 jubiliejaus). Tikrai išsirinksite!

graviruota-taure-50-jubiliejaus-proga graviruota-taure-55-jubiliejaus-progagraviruota-taure-60-jubiliejaus-proga

Mūsų graviruotos taurės gaminamos iš stiklo, tad garantuojame jums aukšta produkto kokybę. Taurės dekoruotos ne tik graviruota jubiliejinių metų puošmena, bet ir žėrinčiais, įvairių dydžių kristalais, kurie suteikia šiai taurei dar didesnės elegancijos ir išskirtinumo.

Jei nesugalvojate, kaip gražiai įteikti pinigus jubiliatui, siūlome mūsų gaminamą, medinį vokelį pinigams ant, kurio puikuojasi užrašas „Jubiliejaus proga“. Galbūt jūs norite dar labiau suasmeninti dovaną ir gražius žodžius parinkti patys? Tokiu atveju siūlome jums personalizuotą medinį vokelį pinigams ant, kurio išgraviruosime jūsų pasirinktus žodžius.

Medinis pinigų vokelis "Jubiliejaus proga"

Jei planuojate dovanoti jubiliatui gėrimo butelį, tačiau nežinote kaip tinkamai jį įteikti – mes ir vėl jums turime pasiūlymą! Mūsų gaminamos medinės dėžutės buteliams bus puikus pasirinkimas dovanojant pasirinktą gėrimą. Jubiliejaus proga siūlome dovanoti medinę dėžutę buteliui su užrašu „Gražaus jubiliejaus proga“, tačiau peržvelgę kategoriją galite atrasti ir kitų alternatyvų su šmaikščiais palinkėjimais ir prasmingais tekstais.

Dėžutė buteliui jubiliejaus proga

PASTABA: produkto spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.