Dėžutė buteliui „Krikštatėviams“

13,99

Medinė dėžė buteliui „Krikštatėviams“ – puiki dovana krikštynų progai!

Matmenys: aukštis 37cm, plotis 10 cm;
Spalva: balta.

Gamybos laikas: iki 5 d.d.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Dėžutė buteliui „Krikštatėviams“

Išgraviruota medinė dėžutė buteliui „Krikštatėviams“ originali dovana norint gražiai ir stilingai įpakuoti nealkoholinį vyną ar kitą gėrimą.

  • Pagaminta Lietuvoje
  • Užrašai ir paveiksliukai išgraviruoti
  • Balta spalva puikiai tiks įvairioms šventės temoms
  • Puikiai tinka nealkoholiniam vynui ar kitam gėrimui
  • Patikima uždarymo technologija

Tekstas ant dėžutės buteliams:

Krikštatėviams

Dėkoju, kad šią svarbią ir ypatingą krikšto dieną mane globoti pažadėjot ir kelią rodyti pas Dievą. Dėkoju už pasiryžimą tikėjimo keliu lydėti, džiaugiuosi, kad krikštatėvius nuo šiol galėsiu aš turėti. Už rūpestį ir meilę tariu ačiū, ir šiandien noriu pažadėti šias dovanas visad branginti ir Jus labai, labai mylėti.

Toks padėkos tekstas ant dėžutės visada krikšto tėvams primins apie jų svarbą savo krikšto vaikui. Krikštatėviai, tai ne šiaip sau žmonės – su jais stengiamasi bendrauti, išlaikyti ryšį, tad ir renkamasi juos atsakingai – visam gyvenimui. Netgi yra sakoma, kad nieko nėra baisiau kaip su vaiko krikšto tėvais pyktis. O ir patys krikšto tėvai negali apsileisti – turi savo krikšto vaiku rūpintis, būti jam atrama ir pavyzdžiu, padėti, patarti. Krikšto tėveliai prisiima didelę atsakomybę, jie tampa tarsi antri vaiko tėvai, todėl tokia padėka juos tikrai nustebins ir nudžiugins.

Pats krikšto sakramentas simbolizuoja nuodėmių atleidimą, tikėjimo priėmimą. Pakrikštytas žmogutis tarsi paruošiamas amžinajam gyvenimui.

Išgraviruoti užrašai ant rėmelių, puodelių, medinių gaminių ir dar daug kitų prekių padės išspręsti dovanų klausimą tiek moteriai, tiek vyrui. Šias graviruotas prekes ypač pravartu rinktis tuomet, kai sunku nuspręsti, ką bičiuliams dar būtų galima padovanoti – unikalūs sprendimai privers Juos smagiai nusikvatoti ar bent jau plačiai nusišypsoti. O jei nerandate, ko ieškote, unikalią spaudą ant gaminio galite susikurti patys.

Tarp gausybės „Švenčių šalies“ komandos idėjų rasite dovanų bet kokiai progai ir bet kuriam asmeniui, nesvarbu, ar tai būtų jaunesnė atžala, ar Jūsų tėtis ir mama. Jos gali būti tiek labai praktiškos ar šmaikščios, tiek mielos ir romantiškos – tik nuo Jūsų priklausys, kokiems sprendimams teiksite pirmenybę.

SVARBU: aprašyme turime omenyje nealkoholinį gėrimą.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėžutė buteliui „Krikštatėviams“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *