Dangaus žibintas „Širdelė“ 37x93x95cm

2,99

Turime

Širdelės formos dangaus žibintas. Tai romantiškas pasirinkimas Jūsų įsimintinoms akimirkoms. Svarbu dangaus žibintą naudoti pagal instrukcija ir laikantis saugumo instrukcijų.

Dydis: 37x93x95 cm
Spalva: raudona

PASTABA: spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Dangaus žibintas

Širdelės formos dangaus žibintas puikus pasirinkimas, jei norite nuostabaus vakaro akcento. Dangaus žibintas – legendomis ir nuostabiomis pasakomis apipintas simbolis, kuris itin žavus. Širdelės formos balionas puikiai tiks Valentino dienai, gimtadieniui, sukaktimis, įvairioms kitoms progoms. Svarbu dangaus žibintą naudoti pagal instrukcija ir laikantis saugumo instrukcijų.

Naudojimo instrukcija

 1. Atsargiai atidarykite pakuotę ir išskleiskite dangaus žibintą.
 2. Centre, kur yra susikirtimas, pritvirtinkite parafiną, prisukdami jį vielute, kad parafino kaladėlė nenusmuktų.
 3. Vieną dangaus žibintą turi leisti du žmonės: vienas laiko už viršutinės dalies, kitas turi laikyti už apatinės dalies tuo pačiu metu degdamas parafino kaladėlę. Rekomenduojama degti su grilio (ilgai degančiais) degtukais. Jei turite tik paprastą žiebtuvėlį ar degtukus, parafino kaladėlę reikia apvynioti papildomai
 4. Žibintą laikykite, kol įsidegs parafino kaladėlė ir dangaus žibintas prisipildys karšto oro. Žibintas, prisipildęs karštu oru, pradės kilti į viršų.

Naudojimo sąlygos

 1. Negalima naudoti dangaus žibinto, jeigu: jo korpusas yra mechaniškai pažeistas (suplyšęs, sulūžęs), dangaus žibintas yra sudrėkęs.
 2. Nenaudokite dangaus žibinto būdami apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų, ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.
 3. Neleiskite dangaus žibinto kai lyja, sninga, vėjuotu oru, kai vėjo greitis stipresnis nei 5 m/s.
 4. Dangaus žibintą leiskite tik lauke, atviroje vietoje, ne mažesniu kaip 50 m atstumu nuo medžių, pastatų, elektros laidų, lėktuvų kilimo ir nusileidimo zonose 5 km spinduliu nuo oro uosto.
 5. Draudžiama žibintą leisti prie degalinės, kuro talpyklos, sausos pievos ar sauso miško, sodybose, kurių pastato stogai yra šiaudiniai.
 6. Draudžiama dangaus žibintus leisti vaikams, be suaugusiųjų priežiūros.
 7. Draudžiama prie žibinto kabinti kitus daiktus.
 8. Pastebėjus, kad dangaus žibintas degdamas užsikabino ar nukrito ant žemės, imkitės veiksmų, kad nekiltų gaisras. Reikalui esant informuokite vietinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą bendrosios pagalbos tel. 112.

PASTABA: Prekių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dangaus žibintas „Širdelė“ 37x93x95cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *