Bosės puodelis „Žmona, mama, bosė“

5,99

Nustebinkite savo bosę nepamirštama dovana – puodeliu, su kuriuo jos rytas taps ypatingas! Parodykite jai kaip didžiuojatės, gerbiate ir vertinate jos pastangas!

Puodelio talpa: 300 ml

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Kategorija

Aprašymas

Bosės puodelis „Žmona, mama, bosė“

Artėjant boso dienai vis dar nesugalvojate ką dovanoti savo mylimai ir gerbiamai bosei? Ieškote geriausios dovanos idėjos, bet niekaip nesurandate? Na ką gi, užsukote būtent ten kur Jums ir reikia! Boso dienai mes esame ypatingai pasiruošę su gausiu prekių asortimentu, kuris tikrai ras savo šeimininkę!

Puodelis – tai kasdienybėje plačiai naudojamas įrankis, kuris tikrai nestovės lentynos kampe apsivijęs voratinkliais. Šis įrankis svarbus tiek ryte geriant kavą, tiek šaltą žiemos vakarą siurbčiojant arbatą. O vandens ar sulčių taip pat reikia iš kažko atsigerti! Tad dovanodami gerbiamai bosei puodelį tikrai neprašausite!

Mūsų boso dienos puodelių asortimente galėsite išsirinkti Jums artimiausią, maloniausią produktą, kuris suteiks didėlį laimės pliūpsnį Jūsų bosei! Platus pasirinkimas puodelių kategorijoje su spauda ir personalizuoti puodeliai.

Kaip atrodo geriausia žmona, bosė, mama? Ar norite sužinoti? Šis personalizuotas puodelis tai atskleis! Puodelio savininkė taps ne tik pati geriausia bosė, bet ir žmona bei mama darbdavių akimis! Tad šiuo dovanos pasirinkimu nustebinkite savo bosę parodydami kaip ją gerbiate ir vertinate jos pastangas!

zmona mama bose (2)

Bosės puodelio „Žmona, mama, bosė“ privalumai:

  • Žaismingas dizainas: jaukus ir žaismingas dizainas suteikia puodeliui jaukumo, paprastumo. Dizaino lengvumas ir gili mintis, kurią norima perteikti, sukuria produktui dar daugiau žavesio.
  • Maloni emocija: bosė, kuriai bus įteiktas šis puodelis, pasijus ypatinga, išskirtine. Jeigu norite gražiu būdu parodyti savo bosei, kaip ją vertinate ir gerbiate, tada šis puodelis skirtas būtent Jums.
  • Aukšta kokybė: bosės puodelis „Žmona, mama, bosė“ pagamintas iš kokybiškos keramikos, todėl jis ne tik atrodo puikiai, bet ir ilgai tarnauja.
  • Ideali dovana: puikus dovanos pasirinkimas jūsų gerbiamai ir mylimai bosei. Jis išreikš Jūsų pagarbą ir meilę jos kasdienybėje.

zmona mama bose (1)

Įsigykite puodelį šiandien ir sukurkite ypatingas emocijas!

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.