Advento kalendorius

19,99

Turime

Advento kalendorius – tai nuostabi tradicija, kuri patiks kiekvienam. Kalendorius padės pradėti kiekvieną rytą su plačiausia šypsena.

Komplektacija: 24 elegantiški maišiukai su numeracijomis

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

SKU 5900779115040 Kategorija Žyma

Aprašymas

Advento kalendorius – tiek mažam, tiek dideliam

Adventas simbolizuoja šventojo kūdikėlio laukimo laikotarpį. Tai susikaupimo rimties ir laikotarpis. Jog laukimas neprailgtų, siūlome Jums advento kalendorius.

Advento kalendoriai patinka ne tik mažyliams, bet ir suaugusiems. Kalendoriuose galite paslėpti gausybę šaunių staigmenėlių ar net saldžias dovanėles, kurios nustebins ir pradžiugins kiekvieną. Šias adventines dekoracijas lengvai pakabinsite savo namuose, o dėl spalvinės gamos puikiai derės prie interjero.

Advento laikotarpio tradicijos

1. Advento vainikas dažniausiai tai žalių augalėlių vainikas, kurio viduryje stovi keturios žvakės.

Šiais laikais, kai vis labiau saugome gamtą, vietoj gyvų šakelių vainiko, galima rinktis stilizuotą padėkliuką su žvakėmis, kuris tarnaus keletą metų.

Pagal tradiciją, pirmąjį advento sekmadienį uždegama viena žvakė, antrąjį sekmadienį – dvi, trečiąjį sekmadienį – trys, o paskutinį sekmadienį prieš Kalėdas uždegamos jau visos keturios žvakės.

Vainike esančios žvakės degamos vakare, kai susirenka visa šeima. Tai laikas, kai galima pasimelsti ar tiesiog aptarti praėjusią dieną.

2. Advento kalendorius išpopuliarėjo ne itin seniai tik XIX-XX a. sandūroje. Dažniausiai kalendoriuje yra slepiami įvairūs saldumynai ar eilėraščiai su palinkėjimais, tačiau kartais yra pasirenkama paslėpti ir smulkias dovanėles. Nėra nurodyta, kaip advento kalendorius turi atrodyti, tad kartais tai kalendorius iš maišiukų, kartais iš dėžučių. Kiekvienas gali išsirinkti, kuris variantas patogiausias ir mieliausiais akiai.

3. Dar viena neatsiejama advento tradicija – pasninkas. Kai kurie žmonės renkasi tam tikromis dienomis atsisakyti pieniškų ir mėsos gaminių. Jog pasninkas neatrodytų taip baisiai, siūlome pasiserviruoti stalą, ir tai paversti jaukia vakariene su šeima.

4. Ramybės laikotarpis taip pat laikoma viena iš svarbių tradicijų. Šį laikotarpį gali išnaudoti ir pagaliau perskaityti senai žadėta knygą. Jog skaityti būtų smagiau, galite įsigyti skirtuką.

 

PASTABA:

produkto atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Advento kalendorius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *