Vokų dėžutė „Krikštynų bankas“

29,99

Ornamentas 1
Ornamentas 1
Ornamentas 2
Ornamentas 2

Vokų dėžutė puikiai tiks Jūsų organizuojamai krikštynų šventei. Šią dėžutė taip pat galite suasmeninti. Paspauskite šią nuorodą ir sukurkite idealiai Jums tinkančią dėžutę.

Aukštis: 27 cm;
Plotis (per dėžutės vidurį): 29,5 cm;
Gylis: 16 cm.

Dėžutės viršuje yra ertmė, pro kurią galite įdėti vokelius, sveikinimus ir kt.
Ertmės ilgis: 14 cm;
Ertmės plotis: 1,4 cm.

 

Aprašymas

Vokų dėžutė „Krikštynų bankas“

Ieškote tobulos krikštynų dovanos ar net praktiškos dekoracijos? Neieškokite daugiau nieko. Turime Jums puikų pasiūlymą – su meile ir dideliu kruopštumu pagamintos medinės dėžutės vokams „Krikštynų bankas“.

Šis universalus kūrinys gali būti naudojamas, kaip vokų, sveikinimų, atminimo bei atvirukų dėžutė. Ji taps prabangiu ir praktišku krikštynų ceremonijos akcentu, kuris leis lengvai ir paprastai susirinkti visus sveikinimus. Nebereiks prašyti krikštynų šventėje dalyvaujančių draugų, kad kas padėtų ir palaikytų vokelius, kol vyksta sveikinimo ceremonija. Jūs galėsite padėti šią nuostabiai atrodančią dėžutę šalia ir grakščiai įdėti vokelį, sveikinimą ar loterijos bilietą tiesiai į „Krikštynų banką“ arba leisti svečiams patiems tai įmesti į dėžutę. Ši prabangi dekoracija padės išvengti sumaišties ir leis ceremonijai tekėti savo vaga.

Išskirtinis dėžutės dizainas

Prabangiai ir elegantiškai atrodančios baltos dėžutės pagamintos iš medienos. Vokų dėžučių dizainas įkvėptas klasikinio stiliaus, kuris yra nesenstantis, tad puikiai atrodys po kelerių ar net daugelio metų. Išskirtinis dizainas puikiai atrodys įvairių stilių krikštynų šventėse ir puikiai įsilies į kuriamą tematiką.

Galite rinktis iš dviejų ornamentų. Vienas iš ornamentų yra pagrįstas augalinių raštų motyvais, kurie itin puikiai tinka šventei, kuri persmelkta natūralumu. Kitas ornamentas yra grafiškas ir su aštresniais motyvais, puikiai tinkantis modernesnei šventei.

Pagal Jūsų pageidavimą galime pagaminti rausvas arba melsvos spalvos raides, kurios puikiai atrodys ant dėžutės. Raidžių spalvą galite rinktis pagal vaikučio lytį arba religines tradicijas. Yra teigiama, kad mergaitės krikštynų šventėje reiktų melsvos spalvos akcentų, nes Marija dėvėjo melsvą rūbą, o berniuko šventėje turėtų būti rausvų akcentų, kurie primintų Jėzaus Kristaus rūbo spalvą. O jei norite ant šios dėžutės savo užrašo ir kitos spalvos užrašo, spustelkite šią nuorodą ir sukurkite savo unikalią ir Jūsų šventei idealiai tinkančią dėžutę.

Ši vokų dėžutė puikus pasirinkimas, jei ieškote kaip gražiai susidėti dovanoms gautus vokelius, sveikinimus ar net krikštynų palinkėjimus, atvirukus. Jos vidus yra itin erdvus, tad tilps daug sveikinimų ir ne tik. Krikštynose bei šventėse tampa gan įprasta, kad šventės organizatoriai vietoj gėlių prašo loterijos bilietų, pinigėlių ar net dovanų kuponų. Juos lengvai įdėsite pro dėžutės viršuje esančią angą, o vėliau juos galėsite išimti pro dėžutės apačią.

Nepaisant to, kad jos vidus itin talpus – iš išorės ji kompaktiška. Ją lengva transportuoti ir laikyti po krikštynų ceremonijos. Ne paslaptis, kad po krikštynų itin smalsu ir įdomu peržvelgti visus sveikinimus ir palinkėjimus. Tad tai itin lengvai galėsite padaryti, kai dėžutėje bus visi sveikinimai ir vokeliai. Nereiks nerimauti, jog dar vieną ar antrą vokelį palikote šventės vietoje ir pamiršote pasiimti. Jums tereiks atidaryti medinės dėžutės apačią ir išimti sveikinimus bei vokelius.

Mūsų sukurta elegantiška vokų dėžutė gali pasitarnauti ne tik vokams ir sveikinimams surinkti. Ji gali tapti puikia vieta, kurioje bus saugojami itin brangūs ir sentimentalūs daiktai, kurie laimingai porai primins apie ypatingą dieną, kai įvyko Jūsų vaikučio krikštynos. Tokia atminimo dėžutė puikiai atrodys įvairaus stiliaus ir interjero namuose. O kai susirinks svečiai ir krikštynų dalyviai, galėsite surengti prisiminimų vakarą, kurio metu galėsite peržvelgti krikštynų kvietimus, nuotraukas ir kitus prisiminimus.

Vokų dėžutė kaip dovana

Ši išskirtinė, ažūriniais raštais papuošta dėžutė puikiai tiks žmonėms, kurie nori padovanoti apgalvotą ir unikalią dovaną krikštijamam vaikučiui. Galimybė rinktis iš skirtingų spalvų ir ornamentų leidžia sukurti individualų Jūsų prisilietimą, kuris liks tikrai įvertintas. Dėl nesenstančio stiliaus, praktiškumo ir funkcionalumo – dėžutė yra unikalus sprendimas kaip dovana krikštynų proga. Jūs galite į ją pridėti loterijos bilietų, palinkėjimų, saldainių, smulkmenėlių ir kitko. Įdėkite tai, kas sentimentalu Jums ir krikštijamo vaikučiui ir jo tėveliams. Tai taps idealia dovana, kuri sukels daug prisiminimų ir emocijų.

Nesvarbu ar pasirinksite šią dėžutę naudoti vokams, sveikinimams, atminimams ar atvirukų dėžutę, tai tikrai bus prabangus Jūsų ceremonijos akcentas. Nelaukite ilgiau ir užsisakykite jau šiandien!

Yra galimybė įsigyti vokų dėžutę su norimu tekstu ir data. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Pavyzdžių ir idėjų kaip Jūsų pasirinkta prekė atrodo, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Papildoma informacija

Išmatavimai29,5 × 16 × 27 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vokų dėžutė „Krikštynų bankas“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *