Vokelis pinigams drugelis su palinkėjimu

2,49

Vokelis pinigams drugelis, gali tapti puikia dovana ar net priedas prie dovanos, kai trūksta dar to vieno akcento, smulkios detalės.

Gamybos laikas: 1 – 3 d. d.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Vokelis pinigams drugelis

Kartais norisi nustebinti įdomiai pateikta dovana ir trūksta tos vienos detalės, kuri paverstų dovaną ypatinga. Vokelis pinigams drugelis – tai puikus pasirinkimas, kai nežinote ką padovanoti žmogui. Dažnai mūsų klientai net sako, jog jubiliatas visko turi, itin sunku išrinkti dovaną, yra pasimetę, o to paprasto vokelio taip nesinori.

Vokelis pinigams drugelis padės išspręsti šį keblų galvosūkį. Pasirinkite vokelio palinkėjimą iš esamų, susukite kupiūrą ir Jūs jau turite unikalią, suasmenintą dovaną.

Šį vokelį pinigams galite pririšti prie gėlių ar įdėti į dėžutę su popieriaus ar medžio drožlėmis, perrišti juostele. Į dėžutę galite įdėti ir keletą drugelių. Pavyzdžiui, vieną su susuktu pinigėliu, o kitus du su sukta asmenine žinute ar palinkėjimu. Dovana atrodys elegantiškai ir prabangiai.

Aukštis: 7 cm
Ilgs: 10 cm

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Pasirinkite palinkėjimą:

Ačiū, Augimo ambicijų, Beribės fantazijos, Darnos, Didelių pasiekimų, Džiaugsmo, Energijos, Fantastiškos sėkmės, Gerų idėjų, Įdomaus gyvenimo, Kelionėms, Klestėjimo, Kūrybinio įkvėpimo, Malonių atradimų, Meilės, Myliu, Naujo etapo pradžiai, Neišsenkančio pozityvumo, Neišsenkančios energijos, Norų išsipildymo, Nuostabių ir ištikimų draugų, Optimizmo, Pasisekimo visame kame, Pinigų, Puikios nuotaikos, Santarvės, Sėkmės, Sėkmingos lemties, Supratimo, Svajonėms sparnų, Svajonių atostogoms, Svajonių išpildymo, Sveikatos, Sveikinimai gimimo dienos proga, Sveikinimai jubiliejaus proga, Sveikinimai krikštynų proga, Sveikinimai vestuvių proga, Tvirtos sveikatos

1 atsiliepimas apie Vokelis pinigams drugelis su palinkėjimu

  1. Vilma F. (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltLithuania

    Mielas daikčiukas įteikti pinigams. Nereikia sukti galvos, tik susuki pinigėlį 😉🤗😀
    Patiko, kad pristatė labai greitai.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *