Taupyklė dėlionės detalė „Jums vadovaujant“

31,99

Taupyklė dėlionės detalė su įkvepiančiu užrašu, tai įrankis, kuris primins Jūsų gerbiamam žmogui, kad jo pastangos, indėlis prisideda prie geresnio Jūsų rytojaus. Apdovanokite sau brangų žmogų įvertindami jo nuopelnus!

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Aprašymas

Taupyklė-dėlionės detalė „Jums vadovaujant“

 

„Jums vadovaujant mažos dalėlės susijungia į prasmingą visumą. Vertiname laiką kurį mums skiriate“ – tai žodžiai, kurie skatina tobulėti, siekti aukštumų, nes kažkas tavo pastangas pastebi ir vertina. Gi kaip svarbu šalia savęs jausti stiprų palaikymą, kuris motyvuoja ir suteikia vertybinę grąžą Jūsų įdėtoms pastangoms.

Tad mūsų komanda nori, kad ši frazė adresuotą žmogų lydėtų kiekvieną dieną, primindama, kad savo darbais jis formuoja aplinkinių žmonių pasaulėžiūrą, suvokimą ir  padeda siekti geresnio rytojaus.

Mes nusprendėme šiuos motyvuojančius žodžius išgraviruoti ir pateikti taip, kad kiekviena diena prasidėtų su širdį glostančiu priminimu. Mūsų parduotuvės naujas produktas – taupyklė-dėlionės detalė su įkvepiančiu užrašu yra ne tik kasdienybėje svarbus įrankis padedantis taupyti pinigus, tačiau ir dovana, kuri motyvuos kiekvieną dieną.

Taupyklė su įkvepiančiu užrašu yra puiki dovanos idėja mokytojui/ai, bosui/ei arba Jūsų artimam, gerbiamam žmogui, kurį laikote savo autoritetu, kuris padeda Jums siekti geresnio rytojaus. Ši dovana kažkam nušvies kiekvieną dieną!

Kaip atrodo mūsų taupyklė-dėlionės detalė?

Pažvelgus į mūsų gaminamą taupyklę-dėlionės dalį suvokiama, kad taip ji pavadinta dėl savo išvaizdos primenančios vadinamos „puzlės“ detalę. Tokia produkto forma buvo pasirinkta su gilia mintimi, kuri simbolizuoja svarbią dėlionės detalę, be kurios mes neturėsime visumos.

Visumą galime sukurti tik sujungę visas dėlionės dalis. Tad žmogus, kuriam dovanosite šią dovaną, bus Jums svarbus, gerbiamas, autoritetingas – jungiamoji detalė Jūsų gyvenime.

taupykle deliones detale jums vadovaujant

Mūsų klientas gali rinktis iš dviejų produkto rėmelių spalvų – tamsios medienos (rudos spalvos) ir šviesios medienos (kreminės spalvos). Tiesa, produkto šoninių rėmų spalva nesikeičia (gaminama iš tamsiai rudos medienos). Šiuo atveju galite rinktis tik pageidaujamą briaunų spalva.

taupykle-deliones-detale-jums-vadovaujant taupykle-deliones-detale-jums-vadovaujant-sviesiai-ruda

Įkvepiantis užrašas išgraviruotas tik vienoje taupyklės pusėje tam, kad vizualiai tekstas nesidubliuotų dėl skaidraus stiklo paviršiaus. Medinis produkto rėmelis tiek iš priekinės pusės, tiek gale atrodo puikiai, tad šis produktas visur atrodys tvarkingai ir gražiai.

Kokie yra taupyklės-dėlionės detalės išmatavimai?

Mūsų taupyklės-dėlionės detalės išmatavimai: aukštis 25 cm, plotis 25 cm. Viršutinėje produkto dalyje išpjauta anga, kuri skirta pinigų įdėjimui. Angos išmatavimai: ilgis 3,3 cm, plotis 0,8 cm. Tad taupyti galėsite ne tik smulkias monetas, bet ir popierines kupiūras. Skaidri taupyklė leis vizualiai stebėti sutaupytą pinigų kiekį.

Atsiradus poreikiui išsiimkite sutaupytus pinigus, tai galėsite padaryti labai paprastu būdu. Produkto galinėje pusėje pamatysite varžtelius, kuriuos atsukus bus galima išsiimti visus įdėtus pinigus. Vėl užsukus varžtelius taupymą galėsite pradėti iš naujo!

 

Tad nelaukite geresnės dovanos pasiūlymo, nes jo tikrai nerasite! Ši mūsų parduotuvės naujiena padės nustebinti Jūsų gerbiamą žmogų ne tik įkvepiančiais žodžiais, bet ir dovanos funkcionalumu! Apdovanokite sau brangų žmogų įvertindami jo nuopelnus!

 

Mūsų taupyklė-dėlionės detalė su įkvepiančiu užrašu gaminama su meile Lietuvoje, todėl garantuojame jums aukštą produkto kokybę ir kiekvieną išdirbtą detalę!

 

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.