fbpx

Parduotuvė „Švenčių šalis“ Šiauliuose

Šventinė atributika, helio balionai, personalizuotos dovanos, fejerverkai. 

svenciu salis

Adresas: 
Gegužių g. 30, Šiauliai LT78346, PC „RIMI“

Darbo laikas:
I-V 10:00 – 18:00 val.,
VI  10:00 – 18:00 val.,
VII 10:00 – 17:00 val.

Telefonas: +370 646 33540

Kviečiame šiauliečius atvykti į „Švenčių šalies“ parduotuvę Šiauliuose Gegužių g. 30, prekybos centre „Rimi“. Čia Jūs rasite dideli šventinės atributikos pasirinkimą savo šventei: servetėlių, žvakių, atviručių, taurių, stalo kortelių, torto žvakučių, fontanų… Didžiulį pasirinkimą personalizuotų dovanų su smagiais ir suasmenintais užrašais ir piešinukais: puodelių, marškinėlių, prijuosčių, kojinių, dekoratyvinių pagalvėlių, pirties kepurių. Turime daugybę graviruotų bokalų, termo puodelių, medinių lentelių, alaus ir vyno dėžučių. Visada pasiūlysime originalių idėjų,  kaip sukomplektuoti, supakuoti ir papuošti dovanas. O puošti šventės patalpas siūlome balionų puokštėmis, girliandomis ar šmaikščiomis balionų figūromis – žmogeliukais. Įteiktos balionų gėlės pakels nuotaiką tiek mažam, tiek dideliam. Įvairovė sklandančių ore helio balionų, žvaigždžių ar širdžių nustebins Jūsų mylimą žmogų ir paliks nepamirštamus įspūdžius. Jūsų svarbios šventės vidurnakčio akcentui ir finalui pasiūlysime fejerverkų, spalvotų dūmų bei liepsnų, konfeti, bengališkų ugnelių ir gintaro dulkių, kad šventė būtų nepamirštama! 

Ką mes siūlome?

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas, kokybiškos ir originalios prekės, unikalios balionų kompozicijos – visa tai Jums siūlo geriausias švenčių organizavimo partneris UAB „Švenčių šalis“.

Paslaugus ir profesionalus UAB „Švenčių šalis“ kolektyvas yra pasirengęs palengvinti Jūsų pasiruošimą įvairiomis šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, taip pat parodoms, atidarymams, pristatymams. Siūloma itin plati šventinės atributikos pasiūla, balionai, įvairios balionų kompozicijos, balionų puokštės. Teikiamos kokybiškos dovanų pakavimo paslaugos, konsultacijos bei patarimai šventės puošimo, dekoravimo klausimais. UAB „Švenčių šalis“ siūlo didelį fejerverkų pasirinkimą, taip pat profesionalaus pirotechniko konsultacijas. 

Svarbiems įvykiams ir šventėms pasiruoškite sklandžiai ir ypatingai! Specializuotos dovanų, balionų, šventinės atributikos bei fejerverkų parduotuvės „Švenčių šalis“ taip pat veikia Panevėžyje, Mažeikiuose ir Telšiuose. Susitikime!

Šventinė atributika

Parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti ruošiantis šventėms ar renginiams: nuo atviručių, stalo dekoracijų iki originalių šventinių staigmenų.

Balionai

Margaspalviai, vienspalviai, įvairių formų, pavieniai balionai ar originali balionų kompozicija – „Švenčių šalis“ Jums siūlo itin platų balionų pasirinkimą bet kokiai progai.

Dovanų pakavimas

Sakoma, kad turinys svarbiau už išorę. Tikrai taip. Tačiau mes puikiai žinome, kaip išgauti didžiausią įspūdį, efektą ir nuostabą nė neišpakavus dovanos!

Fejerverkai

Įspūdingai šventės ar renginio kulminacijai siūlome didelį fejerverkų pasirinkimą. Esant poreikiui, teikiamos profesionalios pirotechniko paslaugos.

Puodeliai su mūsų sukurtu dizainu!

Kodėl verta rinktis mus?

dovanos
sventine-atributika

Šventinė atributika

Nepamirštamai šventei sukurti siūlome originalią šventės atributiką. Mūsų parduotuvėje rasite viską, kas padės sukurti ypatingą atmosferą ir šventinę nuotaiką: tematines ir įvairiaspalves servetėles, atvirukus, žvakes, proginės taures, įvairias dekoracijas ir šventines puošmenas ir siurprizus.

balionai

Balionai

Efektingas ir dėmesį kaustantis akcentas – balionai ar elegantiškos balionų kompozicijos – veiksminga dekoracija parodose, prezentacijose, atidarymuose. Prekiaujame kokybiškais amerikiečių „Qualatex“ ir belgų „Belbal“ gamintojų balionais. Siūlome tematinius balionus įvairioms progoms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, vakarėliams, mergvakariams, bernvakariams.

dovanu-pakavimas

Dovanų pakavimas

Dovana – labai svarbi, tačiau ne mažiau svarbus jos įpakavimas – juk būtent jis kuria pirmąjį įspūdį. Nesvarbu, ką Jūs dovanosite – mūsų teikiamos dovanų pakavimo paslaugos kur kas padidins dovanos vertę. Padėsime Jums pademonstruoti meilę ir dėmesingumą, išradingai ir originaliai pakuodami tiek įprastas dėžutes, tiek nestandartinių išmatavimų dovanas.

fejerverkai

Fejerverkai

Tokios ypatingos šventės, kaip vestuvės, Naujieji metai, miesto ar įmonių šventės, neapsieina be įspūdingo finalo – fejerverkų. Fejerverkai sukuria iškilmingą šventės ar renginio pabaigą, sukeldami svečių jaudulį, nepamirštamus potyrius ir teigiamas emocijas. Esant poreikiui, mūsų komandos specialistas Jums padės paruošti fejerverkus naudojimui ar suorganizuoti bei įgyvendinti profesionalų fejerverkų šou.

Scroll to Top