Spalvoti dūmai žali su ištraukiamu žiedeliu

3,99

Turime

Unikalumo ir išskirtinumo Jūsų šventei suteiks, spalvoti dūmai žalios spalvos!

Kategorija: P1
Trukmė: 60 sekundžių.

LABAI SVARBU!
KAIP TEISINGAI PALEISTI SPALVOTUS DŪMUS SU IŠTRAUKIAMU ŽIEDELIU
https://www.youtube.com/watch?v=T3HS4OrssI8

Aprašymas

Spalvoti dūmai žali – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms

Spalvoti dūmai žali – tai ryškus žalias ir intensyvus dūmas, kuris atrodo itin įspūdingai. Spalvoti dūmai žali fotosesijoms suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotus dūmus ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Naudojimas

P1 kategorijos spalvoti dūmai TXF930-4 (žali) naudojami tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 2 m. Uždegiklio degimo laikas  – 3-8 sekundės. Spalvotų dūmų užtaisai negali stovėti šalia greitai užsidegančių daiktų.

Spalvotus dūmus padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Spalvoti dūmai TXF930-4 (žali) turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš dūmų nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti min 2metrus.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų.

Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Pavyzdžių ir idėjų kaip Jūsų pasirinkti spalvoti dūmai gali atrodyti, rasite mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvoti dūmai žali su ištraukiamu žiedeliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *