fbpx

Šalto spaudimo lazdyno riešutų aliejus

Lietuviškame ūkyje, pagal senovines tradicijas, spaudžiamas lazdynų riešutų aliejus.

Talpa – 100ml.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: 215090000017 Kategorijos: , ,

Natūralus lazdyno riešutų aliejus – yra ypatingai turtingos sudėties bei švelniai saldaus skonio, kuris patiks ir išrankiausiems virtuvės šefams. Tinka įvairiems patiekalams gardinti.

Lazdyno riešutų aliejus turi nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Omega-3 ir Omega-6),  vitamino E. Lazdynų riešutų aliejus dėl sudėtyje esančių riebalų rūgščių, antioksidantų, fotosterolių ir kitų vertingų biologiškai aktyvių medžiagų, gali būti tinkamas sausai odai drėkinti. Jis lengvai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo. Manoma, jog turi savybę reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, todėl gali būti naudojamas ne tik sausos, bet ir mišrios, riebios ir į aknę linkusios odos priežiūrai.  Aliejus maitina, drėkina, švelnina, gali padidinti odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą, gali būti naudojamas suvytusios odos tamprumui palaikyti. Tinkamas kūno masažui. Naudojamas daugelyje kosmetinių priežiūros priemonių – losjonų, kremų, kaukių, balzamų gamyboje. Tinka kaip plaukų puoselėjimo, paakių ir lūpų priežiūros priemonė.

LAIKYMO SĄLYGOS:
Geriausia laikyti tamsioje, vėsioje vietoje(šaldytuve), saugoti nuo saulės spindulių. Suvartoti per kuo trumpesnį laikotarpį.
Svarbu: Vartodami šiuos aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Scroll to Top