fbpx

Šalto spaudimo garstyčių aliejus (100ml)

4,99

Lietuviškame ūkyje, pagal senovines tradicijas, spaudžiamas garstyčių aliejus.

Talpa – 100ml.

Neturime

Produkto kodas: 215090000009 Kategorijos: , ,

Garstyčių aliejus tinka masažui, ypač kai sulėtėjusi kraujotaka, šąla galūnės, maudžia sąnarius, kamuoja peršalimas, kosulys ar jaučiate įtempimą. Aliejus veikia šildančiai ir atpalaiduojamai, atveria poras, padeda pasišalinti toksinams ir druskų pertekliui. Be to, maitina ir drėkina, turi priešuždegiminių, antibakterinių ir priešgrybelinių savybių. Šviesina pigmentines dėmes, padeda užsitraukti smulkioms žaizdelėms, minkština ir drėkina šerpetotas lūpas. Šiuo aliejumi galima gardinti salotas ir sriubas, troškinti daržoves, naudoti mėsos ir žuvies patiekalams gardinti. Garstyčių aliejus, puikiai dera su pavasariniais žalumynais, kruopų košėmis. Į kepinių tešlą šiek tiek įpylus garstyčių aliejaus, kepinys bus purus, dailios spalvos, puikaus aromato ir ilgiau neges. Aliejus pasižymi baktericidinėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas konservavimui.

LAIKYMO SĄLYGOS:
Geriausia laikyti tamsioje, vėsioje vietoje(šaldytuve), saugoti nuo saulės spindulių. Suvartoti per kuo trumpesnį laikotarpį.
Svarbu: Vartodami šiuos aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

 

Scroll to Top