fbpx

Šalto spaudimo dygminų sėklų aliejus (100ml)

4,99

Lietuviškame ūkyje, pagal senovines tradicijas, spaudžiamas dygminų aliejus.

Talpa – 100ml.

Neturime

Produkto kodas: 215090000010 Kategorijos: , ,

Dygminų sėklų aliejus – patiekalams suteikia  švelnų, lengvą, delikatų ir netgi gurmanišką poskonį. Labai tinka salotoms, kitiems šaltiems patiekalams. Vartojamas net vietoje šafrano. Labai tinka salotoms, kitiems šaltiems patiekalams. Vartojamas net vietoje šafrano. Dygmuo – tai vaistinių, aliejingų augalų atstovas.

Dygminų sėklų aliejus tinka: į raudonį, linkusios odos priežiūrai, suvytusios, bei paakių odos priežiūrai, atstato odą bei palaiko jos elastingumą, atstato odos drėgmės pusiausvyrą, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Aliejus yra lengvos konsistencijos, gerai susigeria į odą, sausų ir itin sausų plaukų priežiūrai, esant plaukų slinkimui. Naudojamas grynas arba mišiniuose su kitais augaliniais ir eteriniais aliejais. Šis aliejus labai tinka masažams, nes turi šildantį ir nuskausminantį poveikį.

LAIKYMO SĄLYGOS:
Geriausia laikyti tamsioje, vėsioje vietoje(šaldytuve), saugoti nuo saulės spindulių. Suvartoti per kuo trumpesnį laikotarpį.
Svarbu: Vartodami šiuos aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Scroll to Top