fbpx

Personalizuotas puodelis 300 ml

9,99

Įrašykite savo artimųjų, draugų ar net geriausio(-s) kolegos(-ės) vardą ir padovanokite nuostabų personalizuotą puodelį!

Tai puiki dovana žmogui, kuris dar neturi savo asmeninio, mėgstamiausio ir skaniausio puodelio!

Išvalyti
Įrašykite norimą vardą. SVARBU: įsitikinkite, kad įvestas vardas yra taisyklingas.
Pažymėkite horoskopo ženklą, kurį norite, jog išgraviruotų ant puodelio. Šalia horoskopo ženklo skliausteliuose yra įrašytos datos, kuriomis yra ženklas.
Įveskite savo Telefono numerį, jog galėtume susisiekti, kai užsakymas bus paruoštas. SVARBU: įsitikinkite, jog įvestas telefono numeris yra teisingas.
Įrašykite savo elektroninį paštą, kad galėtume pranešti, kai Jūsų užsakymas bus parengtas.
Product total
Options total
Grand total
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:

Personalizuotas puodelis

Nuostabus, klasikinės ir elegantiškos juodos spalvos personalizuotas puodelis – puikus pasirinkimas, kai norite nustebinti žmogų, kuriam ieškote dovanos. Ant puodelio išgraviruotas Jūsų pasirinktas vardas suasmenins puodelį, tad dovanodami galite drąsiai pajuokauti, kad tikrai niekas nedrįs pasiskolinti šio nuostabaus puodelio.

Personalizuotas puodelis vienoje pusėje turės išgraviruotą Jūsų pasirinktą vardą, o kitoje puodelio pusėje horoskopo ženklo žvaigždyną. Puodelis padengtas švelniu matiniu sluoksniu, kuris suteikia jaukumo ir šilumos pojūtį, tad puodelį itin malonu liesti ir laikyti rankose. Juoda spalva puikiai derės prie įvairių interjerų, neįpareigos kam jis bus dovanojamas ir kuriuo metų laiku.

Personalizuoto puodelio talpa: 300 ml

Pavyzdžių ir idėjų kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Pasirinkite puodelio spalvą:

Juoda, Žalia, Raudona

Scroll to Top