Personalizuota taupyklė „Dėlionės detalė“

36,99

Personalizuota taupyklė „Dėlionės detalė“ su pasirinktu užrašu, tai įrankis, kuris primins Jūsų gerbiamam žmogui, kad jo pastangos, indėlis yra reikšmingas Jūsų gyvenime. Apdovanokite sau brangų žmogų įvertindami jo nuopelnus!

Gamybos terminas iki 5 darbo dienų

Aprašymas

Personalizuota taupyklė „Dėlionės detalė“

 

Norite žaismingu būdu perduoti svarbius žodžius savo gerbiamam, mylimam žmogui? Dabar puikus metas tai padaryti! Pristatome personalizuotą taupyklę „Dėlionės detalę“, kuri bus ne tik praktiška dovana naudojama kasdienybėje, bet ir motyvuojantys žodžiai dovanos gavėjui, skatinantys tobulėti, siekti aukštumų. Gi kaip svarbu šalia savęs jausti stiprų palaikymą, kuris motyvuoja ir suteikia vertybinę grąžą Jūsų įdėtoms pastangoms.

Tad mūsų komanda nori, kad ši frazė adresuotą žmogų lydėtų kiekvieną dieną, primindama, kad savo darbais jis formuoja aplinkinių žmonių pasaulėžiūrą, suvokimą ir  padeda siekti geresnio rytojaus.

Mes nusprendėme Jūsų parinktus žodžius išgraviruoti ir pateikti taip, kad kiekviena diena prasidėtų su širdį glostančiu priminimu.

Taupyklė su personalizuotu užrašu yra puiki dovanos idėja mokytojui/ai, bosui/ei arba Jūsų artimam, gerbiamam žmogui, kurį laikote savo autoritetu, kuris padeda Jums siekti geresnio rytojaus. Ši dovana kažkam nušvies kiekvieną dieną!

Taip pat ši dovana gali būti naudojama kaip patarimų, atsiliepimų dėžutė į kurią bus talpinami ne taupomi pinigai, o lapeliai su patarimais, kurie padės pasiekti dar didesnės sėkmės!

Kaip atrodo mūsų personalizuota taupyklė-dėlionės detalė?

Pažvelgus į mūsų gaminamą taupyklę-dėlionės dalį suvokiama, kad taip ji pavadinta dėl savo išvaizdos primenančios vadinamos „puzlės“ detalę. Tokia produkto forma buvo pasirinkta su gilia mintimi, kuri simbolizuoja svarbią dėlionės detalę, be kurios mes neturėsime visumos.

Visumą galime sukurti tik sujungę visas dėlionės dalis. Tad žmogus, kuriam dovanosite šią dovaną, bus Jums svarbus, gerbiamas, autoritetingas – jungiamoji detalė Jūsų gyvenime.

personalizuota taupykle deliones detale 2

Mūsų klientas gali rinktis iš dviejų produkto rėmelių spalvų – tamsios medienos (rudos spalvos) ir šviesios medienos (šviesiai rudos spalvos). Tiesa, produkto šoninių rėmų spalva nesikeičia (gaminama iš tamsiai rudos medienos). Šiuo atveju galite rinktis tik pageidaujamą briaunų spalva.

personalizuota-taupykle-deliones-detale personalizuota-taupykle-deliones-detale-sviesiai-ruda

Personalizuotas užrašas išgraviruotas tik vienoje taupyklės pusėje tam, kad vizualiai tekstas nesidubliuotų dėl skaidraus stiklo paviršiaus. Medinis produkto rėmelis tiek iš priekinės pusės, tiek gale atrodo puikiai, tad šis produktas visur atrodys tvarkingai ir gražiai.

Kokie yra taupyklės-dėlionės detalės išmatavimai?

Mūsų taupyklės-dėlionės detalės išmatavimai: aukštis 25 cm, plotis 25 cm. Viršutinėje produkto dalyje išpjauta anga, kuri skirta pinigų įdėjimui. Angos išmatavimai: ilgis 3,3 cm, plotis 0,8 cm. Tad taupyti galėsite ne tik smulkias monetas, bet ir popierines kupiūras. Skaidri taupyklė leis vizualiai stebėti sutaupytą pinigų kiekį.

Atsiradus poreikiui išsiimkite sutaupytus pinigus, tai galėsite padaryti labai paprastu būdu. Produkto galinėje pusėje pamatysite varžtelius, kuriuos atsukus bus galima išsiimti visus įdėtus pinigus. Vėl užsukus varžtelius taupymą galėsite pradėti iš naujo!

SVARBU: renkantis tekstą nepamirškite neišsiplėsti, sukonkretinti mintį tam, kad tekstas vizualiai gražiai išsidėstytų ant taupyklės.

 

Tad nelaukite geresnės dovanos pasiūlymo, nes jo tikrai nerasite! Ši mūsų parduotuvės naujiena padės nustebinti Jūsų gerbiamą žmogų ne tik įkvepiančiais žodžiais, bet ir dovanos funkcionalumu! Apdovanokite sau brangų žmogų įvertindami jo nuopelnus!

 

Mūsų taupyklė-dėlionės detalė su įkvepiančiu užrašu gaminama su meile Lietuvoje, todėl garantuojame jums aukštą produkto kokybę ir kiekvieną išdirbtą detalę!

 

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuota taupyklė „Dėlionės detalė“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *