Krikšto žvakė berniukui

2,29

Neturime

Krikšto žvakė – tai vienas iš pagrindinių akcentu krikštynų šventei!

Žvakės ilgis: 30 cm
Skersmuo nuo apačios: 2,5 cm

Degimo laikas: ~9 val.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Krikšto žvakė

Krikšto žvakės yra ypatingas elementas krikštynų ceremonijoje, kuris simbolizuoja šviesą, gyvenimo pradžią ir Dievo malonę. Šios žvakės sukuria ramybę ir šventą atmosferą šventyklai arba krikštynų ceremonijos vietai.

Krikštynų žvakės dažniausiai būna baltos arba švelniai spalvotos, kad atspindėtų tyrumą ir nekaltumą, kurie yra susiję su krikštynų ceremonija. Jos gali būti dekoruotos papuošimais, pavyzdžiui: angeliukais, kryželiais, rūtomis. Taip pat jos gali būti papuoštos krikšto žvakėms specialiai skirtais papuošimais, kurie ne tik puošia, bet ir apsaugo rankas nuo varvančio karšto vaško.

Krikštynos – tai naujo, ką tik gimusio žmogučio įvedimas į žmonių bendruomenę. Krikšto žvakė turi svarbią simbolinę reikšmę. Ji turi būti saugoma visą gyvenimą, pakartotinai uždegama pirmosios komunijos metu ar per vestuves. Tiesa, ir Velykų šeštadienio liturgijoje yra numatytas krikšto pažadų atnaujinimas, užsidegus žvakes nuo didžiosios velykinės žvakės. Krikšto žvakė – amžinoji šviesa, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei. Krikštas – tai vanduo ir ugnis. Vanduo – amžinoji gyvybė. O ugnis suteikia šventumą tai gyvybei.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Pasirinkite krikšto žvakę:

Su rūta, Su angeliuku, Su berniuku, Su kryželiu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Krikšto žvakė berniukui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *