Knygų skirtukas širdelė

4,99

Įrašykite norimą tekstą ar vardą, kuris bus išgraviruotas ant skirtuko.

Tai puiki ir praktiška dovana skaityt mėgstančiam žmogui.

Gamybos laikas: iki 5 d.d.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Knygų skirtukas

Medinis knygų skirtukas, išskirtinė ir labai miela dovana mokytojoms mokytojų dienos, mokslo metų pradžios ar pabaigos progomis. Taip pat vadovams, bosams ar verslo partneriams, mamoms, seneliams. Ji taip pat tinka ir besimokantiems mokiniams ar studentams, ir visiems, mėgstantiems skaityti knygas. Kokia universali dovana!

Knygą į rankas dažnas iš mūsų imame norėdami atitrūkti nuo kasdienybės, panirti į fantazijų pasaulį ar išmokti naujų dalykų, tobulėti dvasiškai. Juk knygos naudingos ne tik asmenybės lavinimui, bet ir fizinei bei emocinei sveikatai. Kokybiška literatūra padeda užmiršti kasdienius rūpesčius, gerokai sumažinti stresą, didina gebėjimą susikaupti. Be to, tai puiki proto mankšta, taigi skaityti daugiau grožinių kūrinių verta ne tik dėl patiriamo malonumo, bet ir norint būti fiziškai bei dvasiškai sveikiems, empatiškiems, turėti sėkmingą karjerą ir asmeninį gyvenimą. O mūsų knygų skirtukai tik dar labiau palengvins skaitymą padėdami lengvai atrasti paskutinį perskaitytą puslapį. Taip Jūs nepamesite, kur paskutinį kartą skaitėte ir galėsite toliau tęsti savo kelionę po knygų pasaulį.

Šis skirtukas yra pagaminti iš medienos, kuri yra nudažyta gražia, klasikine balta spalva, tad itin gražiai atrodo ir tinka visur ir visiems. Graviruotas tekstas, ar vardas knygų skirtuką padaro dar patrauklesnį ir mielesnį akiai. Išgraviruotas tekstas yra ilgaamžis ir nenusitrins naudojant, todėl skirtukas bus naudojamas metai iš metų. Tokį skirtuką tikrai norėtų turėti kiekvienas, mėgstantis skaityti knygas.

Knygų skirtuką įpakuojame į jam tinkantį juodą popierinį įpakavimą, tad nereikia galvoti, kur jį įdėti, ar supakuoti jog gražiai padovanoti.

Knygų skirtukas puiki dovana žmogui, kuris dievina skaityti arba net kolekcionuoja skirtukus. Žmogui, kuris renkasi skirtingus skirtukus, kai skaito skirtingas knygas. Suasmeninkite knygų skirtuką užrašydami ant jo vardą ar pasirikite patinkančią frazę. Jeigu nesugalvojate, ką užrašyti, štai keli pavyzdžiai:

  • Mokytis – reiškia keistis;
  • Mokslas nebūna nuobodus;
  • Jei labai norėsi, viskas taps įmanoma.

Skirtukas puiki dovana prie nuostabios knygos ar užrašinės. Tai išskirtinis gaminys, kuris nustebins mažus ir didelius.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Smeigtuko forma

Paletė, Laiškas, Žirklės, Fotoaparatas, Širdutė, Obuoliukas, Skaičiuotuvas, Pieštukas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knygų skirtukas širdelė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *