Fontanas 3m 60s

9,59

Turime

Fontanas puikiai atrodys vestuvėse ir įvairiuose šventėse. Jis padės sukurti stebuklingas, nepamirštas akimirkas, kurios sužavės aplinkinius.

PASTABA: prekės spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Fotanas su el. uždegikliu

Fontanas su el. uždegikliu – puikus pasirinkimas vestuvėse, kai norite sukurti įspūdingą reginį. Jie nuostabiai atrodo per jaunųjų šokį, kai norite pritraukti visą dėmesį tik į šokį. Jie taip pat gali būti naudojami įspūdingai pradėti renginį ar suformuoti taką iš fontanų.

Šis sidabrinės spalvos fontanas degdamas yra 3 m aukščio ir dega apie 60 s. Fontanas naudojamas su nuotolinio valdymo pultu.

Naudojimas

T1 kategorijos fontanas su el. uždegikliu naudojamas tik lauke. Įsitikinkite, kad virš gaminio (fontanas) nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite gaminio šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fontanas su el. uždegikliu turi būti padėtas ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Gaminys turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš gaminio nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Gaminį draudžiama naudoti uždarose erdvėse. Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Jeigu gaminys po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fontanas 3m 60s”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *