Aprašymas
Kaip pripūsti balioną?
Foliniai balionai skaičiai pripučiami tiek helio dujomis tiek oru. Balionas pripučiamas per užpildymo vožtuvą, kuris randasi baliono apatinėje dalyje. Užpildymo vožtuvas ant baliono yra kaip nedidelė 8 centimetrų atsikišusi uodegėlė, ant kurios yra 18 milimetrų skersmens skylutė su rausvos spalvos pertvarėle. Norint pripildyti balioną dujomis, reikia švelniai atlenkti rausvą pertvarėlę ir į užpildymo vožtuvą patalpinti/įkišti baliono pompos antgalį arba helio dujų cilindro antgalį. Baliono pripildymui oru galima pasinaudoti ir įprastu geriamuoju šiaudeliu. Pripūtus balioną, užpildymo vožtuvas automatiškai užsidaro ir neleidžia užpildytoms dujoms iš baliono ištekėti lauk.
Oru užpildyti balionai skaičiai
Orų užpildyti balionai puikiai tiks pakabinimui prie lubų ar sienos. Specialiai tam ant baliono yra numatytos kilputės, prie kurių balionas pririšamas virvele. Orų užpildyti balionai ore nesklando. Oru pūsti balionai savo formą išlaiko kur kas ilgiau, net keletą savaičių. Todėl yra labai populiarūs dekoracijose.
Helio dujomis užpildyti foliniai balionai skaičiai
Norint, kad balionai skaičiai sklęstų ore, juos reikia pripildyti helio dujomis. Balionai užpildyti helio dujomis ore sklando net keletą dienų. Kadangi folija yra tanki, skirtingai nei guminiai balionai, šio baliono nereikia apdirbti specialiais klijais. Kad pripūstas balionas nenuskristų, prie baliono apačioje esančių kilpučių, balionų juostelės pagalba pririškite svarelį.
Balionus helio dujomis galite užsipildyti savarankiškai naudodamiesi suslėgtų helio dujų cilindru. Arba balionų užpildymo helio dujomis paslaugą visados suteiksime “Švenčių šalis” fizinėse parduotuvėse.
Kad pripūstas balionas išsilaikytų kuo ilgiau
Kad balionas džiugintų ilgiau, patalpose balionus laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinami balionai subliūkšta kur kas greičiau. Baliono sklandymo trukmei įtakos turi net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė. Nekartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai nusileidžia, nes sudrėkęs balionas pasunkėja. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei sklandymo trukmė, ypač vaikams.
Balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.
Vėjuotą dieną balioną rekomenduojame laikyti ne už baliono juostelės, bet už baliono užrišimo vietos. Taip vėjas mažiau blaškys balioną, be to nenutrauks baliono per juostelės užrišimo vietą.
Ar folinį balioną galima naudoti pakartotinai?
Balionai skaičiai yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus šventei neskubėkite baliono išmesti. Kad balionas neužimtu vietos, išleiskite iš baliono dujas. Tam puikiai pasitarnaus geriamasis šiaudelis. Į baliono užpildymo vožtuvą pakankamai giliai įkiškite šiaudelį, taip kad pilnai atsivertu vožtuvas ir dujos iš baliono vidaus netrukdomai galėtų tekėti lauk. Švelniai spauskite balioną iki tol kol dujos iš baliono vidaus pilnai ištekės. Tvarkingai išleistas balionas puikiai tiks pakartotinam panaudojimui tiek pripučiant oru, tiek helio dujomis.
Įspėjimas dėl balionų naudojimo
Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Folinis balionas yra jautrus temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliukšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.
Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.
PASTABA: Folinių balionų skaičių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.