Dėžutė krikšto žvakei

14,99

Dėžutė krikšto žvakei – svarbus elementas krikštynoms ir po jų. Telpa standartinio, 30cm dydžio krikšto žvakė.

Dėžutės spalva: balta.

Dėžutės ilgis: 32,5 cm
Dėžutės plotis: 8 cm

Gamybos laikas: iki 5 d.d.

Jeigu norite ant dėžutės kažko savito ir unikalaus, galite personalizuoti dėžutę paspausdami šią nuorodą.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Dėžutė krikšto žvakei

Krikštynos – tai naujo, ką tik gimusio žmogučio įvedimas į žmonių bendruomenę. Krikšto žvakė turi svarbią simbolinę reikšmę. Ji turi būti saugoma visą gyvenimą, pakartotinai uždegama pirmosios komunijos metu ar per vestuves. Todėl labai svarbu po krikštynų ceremonijos ją tinkamai laikyti ir saugoti, tam mes sukūrėme dėžutę krikšto žvakei. Šioje dėžutėje žvakė stabiliai gulės, kadangi ji tvirtai įsistato, dėka viduje esančių dviejų laikiklių. Joje žvakė telpa net ir su krikšto žvakės papuošimu.

Dėžutė krikšto žvakei yra pagaminta iš medienos, su gražiu ir tvirtu uždarymo/atidarymo mechanizmu. Balta spalva, kuri simbolizuoja tyrumą ir nekaltumą, puikiai tinka būtent šiai progai. Ant dėžutės išgraviruoti raštai bei šviečianti žvakė suteikia šilumos jausmą ir iškart tampa aišku kas joje įdėta.

Dėžutės krikšto žvakei atidarymas gali tapti ceremonijos dalis. Tai gali vykti prieš pat ceremoniją, kai tėvai, seneliai, būsimi krikšto tėvai su didžiausiu rūpestingumu pasiruošia žvakės dedikacijai. Tuomet dėžutė tampa ne tik paprastas daiktas žvakės laikymui ir saugojimui, bet ir svarbus krikštynų simbolis, kai mama, tėtis ar artimieji perduoda savo maldas ir gerąsias energijas žvakutei, kuri lydės vaiką visą gyvenimą.

Svarbu paminėti, kad ši dėžutė išliks kaip brangus atsiminimas ir suaugus. Ji gali tapti šeimos paveldimu daiktu, saugančiu šventąją atsiminimą apie pradėtą gyvenimo kelionę ir perduoti visą tai iš kartos į kartą.

Na, o jeigu norite ant dėžutės krikšto žvakei kažko savito ir unikalaus, pavyzdžiui, vaiko vardo ar kažkokio savo teksto, galite personalizuoti dėžutę ir mes Jums padarysime Jūsų vaiko asmeninę dėžutę krikšto žvakei. Tai padaryti galite paspausdami šią nuorodą.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėžutė krikšto žvakei”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *