fbpx

Balionai “Chrome Rose Gold” Q11″

34,99

Tai aukštos kokybės chrominiai latekso “Rose Gold” balionai, jie pasireiškia ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.
Pakelyje yra 100vnt.
Dydis – 28cm./11“
Gamintojas – Qualatex.
PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Neturime

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Atidarymus, sukaktis, vestuves, krikštynas ar kitus renginius papuoš chrominiai latekso “Rose Gold” balionai Q11″. Galima dekoruoti oru pūstų girliandų ir figūrų pagalba. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais “Belbal” ir amerikiečių „Qualatex“ gamintojų foliniais, bei guminiais balionais. Jūsų šventei paruošime balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų, bet jeigu reikalingas didelis kiekis ir norite puošti patalpas patys, pas mus galite įsigyti visus reikiamus balionų priedus. Jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesniems ir figūriniams balionams.

Kompresoriumi pripūsite apie 200-300 balionų per valandą. Jei norite pūsti balionus heliu, jums reikės talpos su heliu, balionų ir hi-float skysčio buteliuko. Nesutepus, specialiu skysčiu balionų vidaus, jie sklando tik 1dieną, o apdoroti skysčiu balionai sklando 4-10 dienų. Nuostabiai ir įspūdingai atrodo foliniai balionai tiek vieni , tiek puokštėse. Folija neleidžia heliui prasiskverbti, todėl skraidymas ilgas, 2-4 savaitės. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms ! Balionų išvaizdos galimybės yra neribotos.
Tai aukštos kokybės chrominiai latekso “Rose Gold” balionai Q11″, jie pasireiškia ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.
Pakelyje yra 100vnt.
Dydis – 28cm./11“
Gamintojas – Qualatex.
PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Balionai “Chrome Rose Gold” Q11″”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Scroll to Top