fbpx
NEMOKAMAS prekių pristatymas į jūsų pasirinktą paštomatą, užsisakius prekių už 30 eurų ar daugiau!
NEMOKAMAS prekių atsiėmimas "Švenčių šalis" parduotuvėse
Mažeikiuose ir Šiauliuose!

previous arrow
next arrow
Slider

NEMOKAMAS fejerverkų atsiėmimas Mažeikiuose, Šiauliuose ir Telšiuose

Slider

VALENTINO DIENA

STALO DEKORACIJOS

Pristatysime prekes be kontakto

Pristatysime prekes be kontakto

Nemokamas prekių atsięmimas

Atiduosime prekes be jokio kontakto

PIRTIES KEPURĖS

Naturalios vilnos, Siuvinėtos kepurės

previous arrow
next arrow
Slider
Folinis balionas "Tortas"

Gimtadienis

Ką mes siūlome?

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas, kokybiškos ir originalios prekės, unikalios balionų kompozicijos – visa tai Jums siūlo geriausias švenčių organizavimo partneris UAB „Švenčių šalis“.

Paslaugus ir profesionalus UAB „Švenčių šalis“ kolektyvas yra pasirengęs palengvinti Jūsų pasiruošimą įvairiomis šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, taip pat parodoms, atidarymams, pristatymams. Siūloma itin plati šventinės atributikos pasiūla, balionai, įvairios balionų kompozicijos, balionų puokštės. Teikiamos kokybškos dovanų pakavimo paslaugos, konsultacijos bei patarimai šventės puošimo, dekoravimo klausimais. UAB „Švenčių šalis“ siūlo didelį fejerverkų pasirinkimą, taip pat profesionalaus pirotechniko konsultacijas. 

Svarbiems įvykiams ir šventėms pasiruoškite sklandžiai ir ypatingai! Specializuotos dovanų, balionų, šventinės atributikos bei fejerverkų parduotuvės „Švenčių šalis“ veikia Šiauliuose, Mažeikiuose ir Telšiuose. Susitikime!

Šventinė atributika

Parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti ruošiantis šventėms ar renginiams: nuo atviručių, medalių, diplomų iki stalo dekoracijų, originalių šventinių staigmenų.

Balionai

Margaspalviai, vienspalviai, įvairių formų, pavieniai balionai ar originali balionų kompozicija – „Švenčių šalis" Jums siūlo itin platų balionų pasirinkimą bet kokiai progai.

Dovanų pakavimas

Sakoma, kad turinys svarbiau už išorę. Tikrai taip. Tačiau mes puikiai žinome, kaip išgauti didžiausią įspūdį, efektą ir nuostabą nė neišpakavus dovanos!

Fejerverkai

Įspūdingai šventės ar renginio kulminacijai siūlome didelį fejerverkų pasirinkimą. Esant poreikiui, teikiamos profesionalios pirotechniko paslaugos.

Kodėl verta rinktis mus?

dovanos
sventine-atributika

Šventinė atributika

Nepamirštamai šventei sukurti siūlome originalią šventės atributiką. Mūsų parduotuvėje rasite viską, kas padės sukurti ypatingą atmosferą ir šventinę nuotaiką: tematinės servetėlės, atvirukai, ženkliukai ir medaliai, žvakės, proginės taurės, palinkėjimų knygos, įvairios dekoracijos ir šventinės puošmenos, žaidimai ir siurprizai.

balionai

Balionai

Efektingas ir dėmesį kaustantis akcentas – balionai ar elegantiškos balionų kompozicijos – veiksminga dekoracija parodose, prezentacijose, atidarymuose. Prekiaujame kokybiškais amerikiečių „Qualatex“ ir belgų „Belbal“ gamintojų balionais. Siūlome tematinius balionus įvairioms progoms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, vakarėliams, mergvakariams, bernvakariams.

dovanu-pakavimas

Dovanų pakavimas

Dovana – labai svarbi, tačiau ne mažiau svarbus jos įpakavimas – juk būtent jis kuria pirmąjį įspūdį. Nesvarbu, ką Jūs dovanosite – mūsų teikiamos dovanų pakavimo paslaugos kur kas padidins dovanos vertę. Padėsime Jums pademonstruoti meilę ir dėmesingumą, išradingai ir originaliai pakuodami tiek įprastas dėžutes, tiek nestandartinių išmatavimų dovanas.

fejerverkai

Fejerverkai

Tokios ypatingos šventės, kaip vestuvės, Naujieji metai, miesto ar įmonių šventės, neapsieina be įspūdingo finalo – fejerverkų. Fejerverkai sukuria iškilmingą šventės ar renginio pabaigą, sukeldami svečių jaudulį, nepamirštamus potyrius ir teigiamas emocijas. Esant poreikiui, mūsų komandos specialistas Jums padės paruošti fejerverkus naudojimui ar suorganizuoti bei įgyvendinti profesionalų fejerverkų šou.

Apie mus

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas, kokybiškos ir originalios prekės, unikalios balionų kompozicijos, heliniai balionai ir dovanų pakavimas – visa tai Jums siūlo švenčių organizavimo partneris UAB „Švenčių šalis“.

Profesionalus mūsų kolektyvas yra pasirengęs palengvinti pasiruošimą įvairiausioms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams taip pat parodoms, bei atidarymams. Siūlome itin platų asortimentą kokybiškų prekių, profesionalias dovanų pakavimo paslaugas, balionus, bei smulkiąją pirotechniką, kuri gali tapti unikaliu šventės akcentu!

Svarbiems įvykiams ir šventėms pasiruoškite sklandžiai ir ypatingai. Jūsų emocijos mums svarbiausios! Mūsų parduotuvės „Švenčių šalis“ įsikūrusios Šiauliuose, Mažeikiuose ir Telšiuose.

SUSITIKIME!

Ką mes siūlome?

sventine-atributika

Šventinė atributika

Gražiai šventei sukurti - šventinė atributika. Mūsų parduotuvėje rasite tai, kas padės sukurti ypatingą šventės atmosferą ir nuotaiką: servetėlės, atvirukai, įvairios torto žvakutės, proginės taurės, palinkėjimų knygos, išskirtinės dekoracijos, šventinės puošmenos, bei šventiniai siurprizai.

balionai

Balionai

Išskirtinis akcentas – balionai. Tai veiksminga dekoracija parodose, šventėse ar atidarymuose. Prekiaujame amerikiečių „Qualatex“ ir belgų „Belbal“ gamintojų balionais. Siūlome balionus – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ar tiesiog vakarėliams. Aukštos kokybės latekso balionai tamprūs, dideli, skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

balionai

Dovanų idėjos

Siūlome didelį pasirinkimą personalizuotų prekių. Dovanos ir dovanų idėjos - pagrindinis mūsų variklis. Medinės vyno dėžės, personalizuoti puodeliai su spauda, kojinės, pagalvėlės, krikšto dėžutės ir marškinėliai. Prekes sukomplektuosime pagal jūsų poreikius ir norus.

dovanu-pakavimas

Dovanų pakavimas

Dovanai ne mažiau svarbus jos įpakavimas, būtent jis sukuria pirmąjį įspūdį. Norint padidinti dovanos vertę - dovanų pakavimas, būtent ta paslauga kurią mes Jums galime suteikti. Išradingai ir originaliai supakuojame tiek įprastas dėžutes, tiek nestandartinių išmatavimų dovanas.

fejerverkai

Fejerverkai

Geriausias šventės vidurnakčio akcentas ir finalas - fejerverkai. Vestuvės, miesto ar įmonių šventės, Naujieji metai ar jubiliejai tai šventės, kurios neapsieina be fejerverkų. Siūlome fejerverkus ir smulkesnę pirotechniką, tokią kaip: spalvoti dūmai, bengališkos ugnelės, spalvotos liepsnos ir konfeti.

Profesionalus fejerverkų išpildymas

Puiki šventės kulminacija kiekvienai progai

POPULIARIAUSIOS DOVANOS

Puodeliai-Kalėdiškai

Porcelianinis puodelis su Jūsų vardo raide iš Swarovski kristalų

Tai unikali, rankų darbo dovana sau, savo artimui Kalėdų, gimtadienio ar kita proga!

5/5
Kalėdinės kojinės

Kalėdinės kojinės

Kojinės gerai nuotaikai!

5/5

Pirkime saugiai!

Įsigykite šventinę atributiką internetu!

Klientų atsiliepimai!

"Labai gera parduotuvė. Rasti gali visom progom. Ačiū,kad esate."
5/5
Vilija Kazlauskaitė
"Profesionalus visos komandos aptarnavimas, kurie suteikia puikius patarimus ir padeda išsirinkti tinkamiausius variantus savo šventei."
5/5
Justinas Glodenis
"Great company! Great people! :)"
5/5
Jan Jurek
Parduotuvė "Švenčių šalis" Mažeikiuose
Parduotuvė "Švenčių šalis" Telšiuose
Parduotuvė "Švenčių šalis" Šiauliuose