fbpx

Apie mus

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas, kokybiškos ir originalios prekės, unikalios balionų kompozicijos – visa tai Jums siūlo geriausias švenčių organizavimo partneris UAB „Švenčių šalis“.

Ką mes siūlome?

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas, kokybiškos ir originalios prekės, unikalios balionų kompozicijos – visa tai Jums siūlo geriausias švenčių organizavimo partneris UAB „Švenčių šalis“.

Paslaugus ir profesionalus UAB „Švenčių šalis“ kolektyvas yra pasirengęs palengvinti Jūsų pasiruošimą įvairiomis šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, taip pat parodoms, atidarymams, pristatymams. Siūloma itin plati šventinės atributikos pasiūla, balionai, įvairios balionų kompozicijos, balionų puokštės. Teikiamos kokybškos dovanų pakavimo paslaugos, konsultacijos bei patarimai šventės puošimo, dekoravimo klausimais. UAB „Švenčių šalis“ siūlo didelį fejerverkų pasirinkimą, taip pat profesionalaus pirotechniko konsultacijas. 

Svarbiems įvykiams ir šventėms pasiruoškite sklandžiai ir ypatingai! Specializuotos dovanų, balionų, šventinės atributikos bei fejerverkų parduotuvės „Švenčių šalis“ veikia Šiauliuose, Mažeikiuose ir Telšiuose. Susitikime!

Šventinė atributika

Parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti ruošiantis šventėms ar renginiams: nuo atviručių, medalių, diplomų iki stalo dekoracijų, originalių šventinių staigmenų.

Balionai

Margaspalviai, vienspalviai, įvairių formų, pavieniai balionai ar originali balionų kompozicija – „Švenčių šalis" Jums siūlo itin platų balionų pasirinkimą bet kokiai progai.

Dovanų pakavimas

Sakoma, kad turinys svarbiau už išorę. Tikrai taip. Tačiau mes puikiai žinome, kaip išgauti didžiausią įspūdį, efektą ir nuostabą nė neišpakavus dovanos!

Fejerverkai

Įspūdingai šventės ar renginio kulminacijai siūlome didelį fejerverkų pasirinkimą. Esant poreikiui, teikiamos profesionalios pirotechniko paslaugos.

Puodeliai su mūsų sukurtu dizainu!

Švenčių šalis komanda

Tomas

Direktorius

Rima

Pardavėja - konsultantė

Asta

Pardavėja - konsultantė

Neringa

Vyr. buhalterė

Alina

Pardavėja - konsultantė

Ieva

Pardavėja - konsultantė

Laura

Marketingo specialistė

Virginija

Pardavėja - konsultantė

Kodėl verta rinktis mus?

  • Viskas vienoje vietoje
  • Didelis pasirinkimas
  • Originalios ir kokybiškos prekės
  • Paslaugi ir profesionali komanda
  • Nuoširdūs patarimai ir konsultacijos
dovanos
sventine-atributika

Šventinė atributika

Nepamirštamai šventei sukurti siūlome originalią šventės atributiką. Mūsų parduotuvėje rasite viską, kas padės sukurti ypatingą atmosferą ir šventinę nuotaiką: tematinės servetėlės, atvirukai, ženkliukai ir medaliai, žvakės, proginės taurės, palinkėjimų knygos, įvairios dekoracijos ir šventinės puošmenos, žaidimai ir siurprizai.

balionai

Balionai

Efektingas ir dėmesį kaustantis akcentas – balionai ar elegantiškos balionų kompozicijos – veiksminga dekoracija parodose, prezentacijose, atidarymuose. Prekiaujame kokybiškais amerikiečių „Qualatex“ ir belgų „Belbal“ gamintojų balionais. Siūlome tematinius balionus įvairioms progoms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, vakarėliams, mergvakariams, bernvakariams.

dovanu-pakavimas

Dovanų pakavimas

Dovana – labai svarbi, tačiau ne mažiau svarbus jos įpakavimas – juk būtent jis kuria pirmąjį įspūdį. Nesvarbu, ką Jūs dovanosite – mūsų teikiamos dovanų pakavimo paslaugos kur kas padidins dovanos vertę. Padėsime Jums pademonstruoti meilę ir dėmesingumą, išradingai ir originaliai pakuodami tiek įprastas dėžutes, tiek nestandartinių išmatavimų dovanas.

fejerverkai

Fejerverkai

Tokios ypatingos šventės, kaip vestuvės, Naujieji metai, miesto ar įmonių šventės, neapsieina be įspūdingo finalo – fejerverkų. Fejerverkai sukuria iškilmingą šventės ar renginio pabaigą, sukeldami svečių jaudulį, nepamirštamus potyrius ir teigiamas emocijas. Esant poreikiui, mūsų komandos specialistas Jums padės paruošti fejerverkus naudojimui ar suorganizuoti bei įgyvendinti profesionalų fejerverkų šou.