Advento žvakės su užrašais 17,5cm

19,99

Turime

Advento žvakės su užrašais – artėjančių švenčių dvasiai pajausti!

Rinkinį sudaro: 4 advento žvakės.
Žvakių ilgis ir degimo laikas: 19,6 cm (42), 14,8 cm (32), 9,6 cm (22h), 7 cm (13h).
Žvakių skersmuo: 5 cm
Spalvos: 3 violetinės žvakės ir 1 rožinė žvakė.

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

SKU 213110900003 Kategorijos , Žyma

Aprašymas

Advento laikotarpio tradicijos – advento žvakės su užrašais

Šios advento žvakės – itin pamėgtos mūsų pirkėjų.

1. Advento vainikas dažniausiai tai žalių augalėlių vainikas, kurio viduryje stovi keturios žvakės.

Šiais laikais, kai vis labiau saugome gamtą, vietoj gyvų šakelių vainiko, galima rinktis stilizuotą žvakių rinkinį, kuris tarnaus keletą metų.

Pagal tradiciją, pirmąjį advento sekmadienį uždegama viena žvakė, antrąjį sekmadienį – dvi, trečiąjį sekmadienį – trys, o paskutinį sekmadienį prieš Kalėdas uždegamos jau visos keturios žvakės.

Vainike esančios žvakės degamos vakare, kai susirenka visa šeima. Tai laikas, kai galima pasimelsti ar tiesiog aptarti praėjusią dieną.

2. Advento kalendorius išpopuliarėjo ne itin seniai tik XIX-XX a. sandūroje. Dažniausiai kalendoriuje yra slepiami įvairūs saldumynai ar eilėraščiai su palinkėjimais, tačiau kartais yra pasirenkama paslėpti ir smulkias dovanėles. Nėra nurodyta, kaip advento kalendorius turi atrodyti, tad kartais tai kalendorius iš maišiukų, kartais iš dėžučių. Kiekvienas gali išsirinkti, kuris variantas patogiausias ir mieliausiais akiai.

3. Dar viena neatsiejama advento tradicija – pasninkas. Kai kurie žmonės renkasi tam tikromis dienomis atsisakyti pieniškų ir mėsos gaminių. Jog pasninkas neatrodytų taip baisiai, siūlome pasiserviruoti stalą, ir tai paversti jaukia vakariene su šeima.

4. Ramybės laikotarpis taip pat laikoma viena iš svarbių tradicijų. Šį laikotarpį gali išnaudoti ir pagaliau perskaityti senai žadėta knygą. Jog skaityti būtų smagiau, galite įsigyti skirtuką.

 

PASTABA:

produkto atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Advento žvakės su užrašais 17,5cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *